Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-48757 sporočil: 1.135
[Glavni forum] Tema: Janša: S takimi partnerji ne bo imel sreče nihče
[#2006571] 13.02.13 13:16 · odgovor na: (#2006526)
Odgovori   +    5
[pirhovec]
> [Rossi.]
> > [pirhovec]
> > > [nbrane]
> > > Je bil komentar, ki se je po moje nanašal na poročanje "Svet na kanalu A".
> > >
> > > Že nekaj časa ne gledam tega sranja, več lahko poiščem, če mi bo uspelo, pa ne zagotavljam.
> >
> > Dvomim, da je bilo predstavljeno tako, kot si citiral nekoga drugega, če pa je, bi bil zelo hvaležen, da kdo, ki je videl tisto oddajo, to potrdi.
> >
> > Sicer imam o ponarejanju izkazov izobrazbe svoje mnenje, če predstavljajo poslanci neko slovensko povprečje, ima očitno vsak deseti ponarejeno izobrazbo.
>
> O ponarejanju izkazov izobrazbe imam tudi jaz zelo negativno mnenje, a to kaj so si na Kanalu A dovolili o Gombočevi poročat in jo zasledovat in čakat da bošla ali ne bo šla na WC in to še v živo komentirat v oddaji , no to pa je PODN od PODNA našega novinarstva. Sem gledal in se zgražal. Sicer je res , da bi Gombočeva morala sama odstopiti že zdavnaj, ampak da na tako nizkoten način načrtno uničuješ človekovo dostojanstvo. Nisem na levi in ne na desni, mi je pa šlo na BRUHANJE. To so metode, ki smo jih lahko videl npr. v Gvantanamu !

Domnevam, da k tako patološkemu odnosu prispeva dejstvo, da gre za sestrično Urške Bačovnik. Gre samo za razširjeno patologijo patologije odnosa do Janše, katere tarča je bil celo že mali Črtomir.

Janša je z Urško res stopil na žulj udbašem. Moški del mu v sovraštvu zavida pametno in lepo žensko, ženski pa ga sovraži, ker se ne more primerjati z Urško. Slednje toliko bolj, če imajo preveč sala.

Sicer pa so podne prebijali že na njuni poroki, ko so srali glede njenega varovanja.
S takim sovraštvom do drugače mislečih bomo kot država definitivno propadli.