Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janševa pritožba že na vrhovnem sodišču

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-196540 sporočil: 1.612
Kolikor je meni znano in to je kar izvem iz medijev je Janša za avto povedal, da je dobil del dediščine,ki mu jo dolguje brat - komisija pravi, da to za njih dovolj pojasnjeno. Za tistih 30.000 gotovine pravi, da mu jih je dal oče ali mama ne vem točno. Ja njih ne more pripeljati za pričo, ker sta kolikor je meni znano že oba pokojna. Položnice za tekoče stroške po mojem mnenju KPK ne more zahtevati, ker jih moraš po zakonu hraniti samo eno leto. Kako je z računi od potovanj pa mi ni znano.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2006491

Strani: 1

anon-14006 sporočil: 103
[kenguru72]
Kolikor je meni znano in to je kar izvem iz medijev je Janša za avto povedal, da je dobil del dediščine,ki mu jo dolguje brat - komisija pravi, da to za njih dovolj pojasnjeno. Za tistih 30.000 gotovine pravi, da mu jih je dal oče ali mama ne vem točno. Ja njih ne more pripeljati za pričo, ker sta kolikor je meni znano že oba pokojna. Položnice za tekoče stroške po mojem mnenju KPK ne more zahtevati, ker jih moraš po zakonu hraniti samo eno leto. Kako je z računi od potovanj pa mi ni znano.
Ja, starši so denar kar v žakljih talali. Še vsak tak lopov se je izgovarjal, da mu je milijone dala babica, ki je bila čisto slučajno na sociali.
anon-69334 sporočil: 175
[kenguru72]
Kolikor je meni znano in to je kar izvem iz medijev je Janša za avto povedal, da je dobil del dediščine,ki mu jo dolguje brat - komisija pravi, da to za njih dovolj pojasnjeno. Za tistih 30.000 gotovine pravi, da mu jih je dal oče ali mama ne vem točno. Ja njih ne more pripeljati za pričo, ker sta kolikor je meni znano že oba pokojna. Položnice za tekoče stroške po mojem mnenju KPK ne more zahtevati, ker jih moraš po zakonu hraniti samo eno leto. Kako je z računi od potovanj pa mi ni znano.
kenguru, ko si že tako seznanjen o družini Janša, po imenu sodeč pa nekako sodiš v Avstralijo, mogoče veš tudi kaj o Urškini avstralski kliniki? Menda gre za psihiatrično .....

Strani: 1