Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janševa pritožba že na vrhovnem sodišču

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-164093 sporočil: 361
Zadeva je enostavna. Vse bi lahko povedal KpK, pa ni mogel.

Če Kupim avto na keš za 45.000 €, moram imeti za to izkazan vir. Npr, bratovo posojilo, ženino daarilo, mamin skrit račun, karkoli.

A nič od tega, ne pri avtu, ne pri potovanjih, ne pri hiši, ne pri vzdrževanju, ni mogoče izkazati. Človek keša. Kaj bi bilo šele, če bi bila tudi Urška zavezanka. Poleg Tiguana.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2006426

Strani: 1

anon-196540 sporočil: 1.612
Ja sedaj je pa že čas, da mi poveš kdo na Finske sedi zaradi afere Patrija. Veš saj mi lahko poveš, da si se zmotil in da so na Finskem ljude obtoženi in je vložena obtožnica in da bo sojenje tem ljudem, če bo kdo obsojen bo pa odločalo sodišče. Če pa ti napišeš, da na Finskem nekdo sedi bi pa rad vedel njegovo ime in priimek. Ali ti je to tako težko najti, če pa govoriš, da na Finskem zaradi tega nekdo sedi.
anon-196540 sporočil: 1.612
Kolikor je meni znano in to je kar izvem iz medijev je Janša za avto povedal, da je dobil del dediščine,ki mu jo dolguje brat - komisija pravi, da to za njih dovolj pojasnjeno. Za tistih 30.000 gotovine pravi, da mu jih je dal oče ali mama ne vem točno. Ja njih ne more pripeljati za pričo, ker sta kolikor je meni znano že oba pokojna. Položnice za tekoče stroške po mojem mnenju KPK ne more zahtevati, ker jih moraš po zakonu hraniti samo eno leto. Kako je z računi od potovanj pa mi ni znano.
anon-101299 sporočil: 9.501
[readers]
Zadeva je enostavna. Vse bi lahko povedal KpK, pa ni mogel.

Če Kupim avto na keš za 45.000 €, moram imeti za to izkazan vir.
ti ne moreš,ker nimaš razen polnega gobca bljuzenja nič.Ti tolk dnarja še vidu nisi,ti pa tovem,da je tole 200x manj kolkor je Psenica scuzal iz Mercatorja

Strani: 1