Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

7175S sporočil: 2.561
Kaj šele bo, ko prevzame premiersko mesto tovariš Miro Cerar iz falange LDS-ZARES ??? Predvsem me skrbi, ker tovariš Cerar ni niti slučajno dorasel takšni funkciji, ker nima pojma ne o financah in tudi ne o ekonomiji in gospodarstvu, pa tudi sicer mi deluje mlačno, kako naj rečem, uradniško, brez "jajc" za vodenje zverinjaka sestavljenega iz kamarile, ki obvladuje Slovenijo. Včeraj sem se kar zgrozil, ko sem poslušal onega "pametnega" Goloba iz bivše AUKN na TVS1. Miljarde je stresal iz rokava kot kakšen Coperfild in našo bančno luknjo je mimogrede zmanjšal na eno samo milijardo, pri tem vehementnem početju pa se je stalno dotikal z roko tako svojega nosa, kot svojih ust, kar je v jeziku "govorice telesa" jasen znak, da je debelo lagal in da tistega, kar je izrekel tudi sam ne verjame. Hotel je le biti všečen novi vladi in tovarišu Kučanu, ker se nadeja kakšne dobro plačane službe za svoje nakladaštvo in spletkarstvo. Seveda tovariš Kučan ne sestavlja nove vlade, da bi rešil Slovenijo in njene državljane pred bankrotom, sicer nebi njegovi valpti predlagali Cerarja za mandatarja ampak kakšno bolj kompetentno osebnost, a takšni ljudje se ne dajo ujeti na njegove smrdljive limanice. Tovariš Kučan rovari, spletkari, diskreditira in ponižuje svoje nasprotnike iz ozadja in s pomočjo poneumljenih medijev in 571 opranoglavcev, samo zaradi tega, da se prijatelji v stečaju Slovenije zopet dokopljejo do državne blagajne in da zrušijo JJ-ja, saj se malemu možu zaradi JJ-ja že bele podgane ponoči prikazujejo in ne more spati, kar jasno kaže njegov utrujen obraz.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2005864

Strani: 1

anon-221230 sporočil: 3.052
Zadnja sprememba: anon-221230 13.02.2013 08:07
Tudi meni se je obračalo, ko sem gledal prepotentnega, arogantnega, lažnivega nakladača goloba. Katastrofa za državo, kjer imajo taki pavijani moč govora in dejanj!
anon-157433 sporočil: 3.720
[7175S]
Kaj šele bo, ko prevzame premiersko mesto tovariš Miro Cerar iz falange LDS-ZARES ??? Predvsem me skrbi, ker tovariš Cerar ni niti slučajno dorasel takšni funkciji, ker nima pojma ne o financah in tudi ne o ekonomiji in gospodarstvu, pa tudi sicer mi deluje mlačno, kako naj rečem, uradniško, brez "jajc" za vodenje zverinjaka sestavljenega iz kamarile, ki obvladuje Slovenijo. Včeraj sem se kar zgrozil, ko sem poslušal onega "pametnega" Goloba iz bivše AUKN na TVS1. Miljarde je stresal iz rokava kot kakšen Coperfild in našo bančno luknjo je mimogrede zmanjšal na eno samo milijardo, pri tem vehementnem početju pa se je stalno dotikal z roko tako svojega nosa, kot svojih ust, kar je v jeziku "govorice telesa" jasen znak, da je debelo lagal in da tistega, kar je izrekel tudi sam ne verjame. Hotel je le biti všečen novi vladi in tovarišu Kučanu, ker se nadeja kakšne dobro plačane službe za svoje nakladaštvo in spletkarstvo. Seveda tovariš Kučan ne sestavlja nove vlade, da bi rešil Slovenijo in njene državljane pred bankrotom, sicer nebi njegovi valpti predlagali Cerarja za mandatarja ampak kakšno bolj kompetentno osebnost, a takšni ljudje se ne dajo ujeti na njegove smrdljive limanice. Tovariš Kučan rovari, spletkari, diskreditira in ponižuje svoje nasprotnike iz ozadja in s pomočjo poneumljenih medijev in 571 opranoglavcev, samo zaradi tega, da se prijatelji v stečaju Slovenije zopet dokopljejo do državne blagajne in da zrušijo JJ-ja, saj se malemu možu zaradi JJ-ja že bele podgane ponoči prikazujejo in ne more spati, kar jasno kaže njegov utrujen obraz.

Imaš prav v vsem. Ampak on je "naš".
anon-151448 sporočil: 3.061
[7175S]
Kaj šele bo, ko prevzame premiersko mesto tovariš Miro Cerar iz falange LDS-ZARES ??? Predvsem me skrbi, ker tovariš Cerar ni niti slučajno dorasel takšni funkciji, ker nima pojma ne o financah in tudi ne o ekonomiji in gospodarstvu, pa tudi sicer mi deluje mlačno, kako naj rečem, uradniško, brez "jajc" za vodenje zverinjaka sestavljenega iz kamarile, ki obvladuje Slovenijo. Včeraj sem se kar zgrozil, ko sem poslušal onega "pametnega" Goloba iz bivše AUKN na TVS1. Miljarde je stresal iz rokava kot kakšen Coperfild in našo bančno luknjo je mimogrede zmanjšal na eno samo milijardo, pri tem vehementnem početju pa se je stalno dotikal z roko tako svojega nosa, kot svojih ust, kar je v jeziku "govorice telesa" jasen znak, da je debelo lagal in da tistega, kar je izrekel tudi sam ne verjame. Hotel je le biti všečen novi vladi in tovarišu Kučanu, ker se nadeja kakšne dobro plačane službe za svoje nakladaštvo in spletkarstvo. Seveda tovariš Kučan ne sestavlja nove vlade, da bi rešil Slovenijo in njene državljane pred bankrotom, sicer nebi njegovi valpti predlagali Cerarja za mandatarja ampak kakšno bolj kompetentno osebnost, a takšni ljudje se ne dajo ujeti na njegove smrdljive limanice. Tovariš Kučan rovari, spletkari, diskreditira in ponižuje svoje nasprotnike iz ozadja in s pomočjo poneumljenih medijev in 571 opranoglavcev, samo zaradi tega, da se prijatelji v stečaju Slovenije zopet dokopljejo do državne blagajne in da zrušijo JJ-ja, saj se malemu možu zaradi JJ-ja že bele podgane ponoči prikazujejo in ne more spati, kar jasno kaže njegov utrujen obraz.
*****
anon-24983 sporočil: 7.885
[7175S]
Kaj šele bo, ko prevzame premiersko mesto tovariš Miro Cerar iz falange LDS-ZARES ??? Predvsem me skrbi, ker tovariš Cerar ni niti slučajno dorasel takšni funkciji, ker nima pojma ne o financah in tudi ne o ekonomiji in gospodarstvu, pa tudi sicer mi deluje mlačno, kako naj rečem, uradniško, brez "jajc" za vodenje zverinjaka sestavljenega iz kamarile, ki obvladuje Slovenijo. Včeraj sem se kar zgrozil, ko sem poslušal onega "pametnega" Goloba iz bivše AUKN na TVS1. Miljarde je stresal iz rokava kot kakšen Coperfild in našo bančno luknjo je mimogrede zmanjšal na eno samo milijardo, pri tem vehementnem početju pa se je stalno dotikal z roko tako svojega nosa, kot svojih ust, kar je v jeziku "govorice telesa" jasen znak, da je debelo lagal in da tistega, kar je izrekel tudi sam ne verjame. Hotel je le biti všečen novi vladi in tovarišu Kučanu, ker se nadeja kakšne dobro plačane službe za svoje nakladaštvo in spletkarstvo. Seveda tovariš Kučan ne sestavlja nove vlade, da bi rešil Slovenijo in njene državljane pred bankrotom, sicer nebi njegovi valpti predlagali Cerarja za mandatarja ampak kakšno bolj kompetentno osebnost, a takšni ljudje se ne dajo ujeti na njegove smrdljive limanice.
In kaj ima potem veze, če se ne nima pojma o ekonomiji in financah. Tudi Ivan nima pojma o financah, pa je celo finačni minister. :) Ne vem zakaj bi moral Cerar imati pojem, ko ima pa kot pišeš vso podporo v stricih iz ozadja.

No upam, da si tam slišal tudi Arharja, ki je povedal to, kar jaz pravim že ves čas. In to je, da se bo s slabo banko vse samo pometlo, ker kot je tudi Arhar potrdil one tajne mape lahko lastnik dobi kadar hoče. Ampak samo vpogled, ne more pa jih izgubiti. Ko bodo prišle na ono slabo banko, potem bo pa vpogled imel samo Ivan in celo izgubijo se lahko tako kot so se podpisi za referendum. Ravno v tem je problem, da zdaj te mape v NLB nikogar ne zanimajo.
1357 sporočil: 7.095
Zadnja sprememba: 1357 13.02.2013 14:27
Golob deluje arognatno, samo njegovi podatki držijo v absolutni obliki, česar se politiki najraje izogibajo in vse številke najraje prezentirajo v relativnih številkah ( procentih, indeksih, koeficientih).

Strani: 1