Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tovornjakarji obtičali na odstavnih pasovih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-368181 sporočil: 2.807
[mako44]
berem to tvoje klobasanje in opažam, da nimaš pojma o problematiki kamionov. Kako bi ti privoščil, da stojiš na nekemu odstavnemu pasu, zaradi nesposobnosti upravljalca cest.Ta je tudi brihtna, večina italijanskih cest ima prepoved za kamione...halo...si se že vozil od Trsta do Benetk?
Sedaj pa te vprašam, kako misliš, izgleda biti 24 ur v kabini, na odstavnemu pasu? Tudi cenjeni DARS nima urejene WI-FI mreže, da bi človek v kamionu čas lahko zabil ob internetu. Potem je tukaj vprašanje zračnih izpustov, ker je treba, če uporabljaš webasto, vsake toliko časa zagnati motor...poraba goriva???? Najlažje je pisati na pamet, ne da bi vsaj malo pomislil tudi, kako pa misli druga stran.Da o hrani, pijači in seveda o higieni je tu škoda govoriti...pa, da tebe junak vidim 24 ut na odstavnem pasu, pa te navija v želodcu!!!!
Nesposobnost DARSA se vidi tudi na neodprtemu parkirišču v Mariboru in pri Trebnjem!!!Koliko let je že narejena AC mimo Maribora?Ni čudno, da imate zgubo!
Preden se po nepotrebnem razburjaš, preberikaj nekdo napiše. Jaz sem napisal dejstva, ki sem jih videl včeraj zjutraj in se nanašajo obenem na izjavo klobase. Sem pa veliko na cest, tudi na tej, ki jo omenjaš, in bi glede na večinoma arogantno in velikokrat nevarno obnašanje voznikov tovornjakov na AC (koncept močnejšega) včasih najraje videl, da jih ne bi bilo na AC. Verjamem, da ni lahko opravljati poklica avtoprevoznik, vendar zaradi tega ostali ne rabimo biti prizadeti oziroma ogroženi.