Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Interpretacije, stroški in zarote

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-109 sporočil: 294
[Glavni forum] Tema: Interpretacije, stroški in zarote
[#1969603] 19.01.13 09:16 · odgovor na: anon-109 (#1969495)
Odgovori   +    8
[sys005]
> [sys005]
> Po mojem skromnem mnenju je to res. To preprosto nima nobene veze s tem, da JJ in ZJ nista poročala o svojem stanju (pa naj so tisti formularji, oz. so bili, še tako abotni).

Je pa res, da imam vseeno rajši nekoga, ki pozabi poročati o kakšnih 20.000 Eur-ih(če sem si prav zapomnil), kot pa nekoga, ki zavestno vleče eno leto ministrsko nadomestilo za brezposelnost, ki znese nekajkrat prejšnji znesek in ob tej svoji vleki še dodatno honorarno služi, pa četudi je vse to v skladu z zakonom. Je pa res, pred zakonom je poštenjak.
In še da dokončam svoj včerajšnji traktat. Vsi imajo maslo na glavi, sicer eni manj in drugi več. Ampak vsi. Tisti, ki so na poziciji, in tisti v opoziciji. In kakor sem dejal tudi tisti, ki jih preganjajo in se prikazujejo javnosti kot nekakšni Robini Hoodi. In tudi tisti, ki se gredo nekakšne pravičnike, ker so vedno ravnali po zakonu. Seveda, da so ravnali po zakonu, saj so te-iste tudi sprejemali in jih pisali. V glavnem zase, seveda. Moralni so bili pa približno toliko, kot žepar, ki ti v gneči sledi na avtobus. Potem so nekateri od teh pravičnikov, nam (govedom) sicer posilili nekaj denarja nazaj (pri tem so se v obračunu večkrat zmotili), zgolj zato, da nam bodo lahko s svojim pravičništvom in moraliziranjem "srali" še naprej.
In kaj je zdaj to, kar se dogaja. Zgolj ena predstava za nas, goveda. Igralci so znani, goveda pa naj čustveno odreagirajo s pljuvanjem, ali ploskanjem. In predstava je, kakor vidimo uspela. Skoraj nikogar od gledalcev ni pustila hladnega. Bravo režiserjem!

In s tega stališča občutim naivnost raznih komentarjev. Tudi Radovega.

Lp