Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-35163 sporočil: 30.643
Zadnja sprememba: anon-35163 18.01.2013 16:11
Pa dobro, vraga, zakaj Mussomeli ne bi smel ameriških stališč posredovati javno? Je koga strah, da bo vplival na slovensko javno mnenje? Bi možakarji iz kluba veleposlanikov raje videli, da Mussomeli meni samo z njimi, da lahko potem oni odločijo, kaj smemo zvedeti in kaj ne?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1968986

Strani: 1

anon-224493 sporočil: 1.106
[mataj]
Pa dobro, vraga, zakaj Mussomeli ne bi smel ameriških stališč posredovati javno? Je koga strah, da bo vplival na slovensko javno mnenje? Bi možakarji iz kluba veleposlanikov raje videli, da Mussomeli meni samo z njimi, da lahko potem oni odločijo, kaj smemo zvedeti in kaj ne?
Prepričan sem, da je moj prvi + tebi v vsej tvoji bogati nakladalni karieri.

P.S.
Da se ti slučajno ni zgodilo neko "videnje", ki je značilno za človeka, da se čez noč spreobrne??
1banka1 sporočil: 2.182
[mataj]
Pa dobro, vraga, zakaj Mussomeli ne bi smel ameriških stališč posredovati javno? Je koga strah, da bo vplival na slovensko javno mnenje? Bi možakarji iz kluba veleposlanikov raje videli, da Mussomeli meni samo z njimi, da lahko potem oni odločijo, kaj smemo zvedeti in kaj ne?
Zdaj sem pa res v dvomih,postajam levičar,če mi je komentar mataja v redu.
bigl sporočil: 18.363
[mataj]
Pa dobro, vraga, zakaj Mussomeli ne bi smel ameriških stališč posredovati javno? Je koga strah, da bo vplival na slovensko javno mnenje? Bi možakarji iz kluba veleposlanikov raje videli, da Mussomeli meni samo z njimi, da lahko potem oni odločijo, kaj smemo zvedeti in kaj ne?
Če predstavnik najmočnejše države pove, kaj je dobro za Slovenijo, je to dobro za Slovenijo. Lep dan.

P.S. Sploh ker vidijo neobremenjeno, kdo ji je doslej povzročil največ škode.

Strani: 1