Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Američani do marihuane na avtomatih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
[Glavni forum] Tema: Re: Američani do marihuane na avtomatih
[#196487] 29.01.08 11:14 · odgovor na: (#196471)
Odgovori   +    0

velikidrobizek je napisal(a):

Jaz ne vidim nobene posebne učinkovitosti, če si še bolj depresiven, nespečen, ovira ti refleks kašljanja ... no, biti manj lačen je edina prednost, če se temu sploh lahko reče prednost...

Drobižek,

drži, kar si napisala. Ampak ne ti ne jaz na srečo še nisva okusila situacije, ko te rak razjeda. Ko prodira na mesta, ki so oživčena, in ko ostale terapije praktično nimajo več smisla, bi jaz požrl tudi H2SO4, če bi mislil, da bo minila bolečina, vsaj tako si predstavljam te nesrečnike. Depresija? Saj so že notri, problem je samo pri zdravih uživalcih. Nespečnost? Tudi za to se najdejo arcnije, če ne drugega pa malo overdose. Kašljanje? Včasih zelo boleče za nekatere bolnike....Manj lačen? Ti reveži sploh niso več lačni.

Rekel sem pa tudi, da obstajao novejša, učinkovita zdravila. Doktrina zdravljenja bolečin, akutnih in kroničnih, se je zelo spremenila. Danes na srečo prevladuje pravilo, da pacijent ne sme po nepotrebnem trpeti hudih bolečin . Osebno se strinjam, še posebno pa v primerih terminalnih bolnikov in to v dobi, ko imamo na voljo še za živali na stotine zdravil.