Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Koalicijski partnerji za odstop Janše

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-76818 sporočil: 4.031
[Glavni forum] Tema: Virant: Odstop Jankovića in Janše je nujen
[#1949328] 08.01.13 16:45 · odgovor na: (#1949254)
Odgovori   +    8
[cink]
> [shevchenko]
> > ;) vprašaj "Libertarca" , se oglaša z istega kanala kot Janša...
>
> ne uporaljam čivkača. kaj pa pravi

Jah, Vlada je padla

(me res zanima kako se bo Virant iz tega izvlekel)
Ni nujno, da je padla vlada. Vlada ni Janša. SDS ni Janša.

Sicer pa Džejdžej ziher že ekspresno razmišlja, kako razlago bo napletel tokrat (po možnosti mu bo ratalo naklepat več kot 140 znakov, za pisanje prostih spisov ma kar žilico).

In če bo razlaga vsaj približno užitna, potem Virant lahko še vedno reče "če je pa tko, pol smo pa itak lohka še naprej frendi."

Something of the sort.

Ziher bi osebno raje videl, da odrežejo magari samo Janšo, kot pa da bi se ravno zdaj, ko so se zadeve začele vsaj malo premikat, rušila cela vlada.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1949328

Strani: 1

anon-231230 sporočil: 4.037
[Miran77]
Ziher bi osebno raje videl, da odrežejo magari samo Janšo, kot pa da bi se ravno zdaj, ko so se zadeve začele vsaj malo premikat, rušila cela vlada.
Nemci in Amerji stojijo za osebo, ne ideali. Če pade Janša, gremo ven iz EU in dokončno nazaj na Balkan. Z Virantom ali Šoltesom ali Cerarjem.
macon sporočil: 12.861
Zadnja sprememba: macon 08.01.2013 22:41
[Miran77]
> [cink]
> > [shevchenko]
> > > ;) vprašaj "Libertarca" , se oglaša z istega kanala kot Janša...
> >
> > ne uporaljam čivkača. kaj pa pravi
>
> Jah, Vlada je padla
>
> (me res zanima kako se bo Virant iz tega izvlekel)

Ni nujno, da je padla vlada. Vlada ni Janša. SDS ni Janša.

Sicer pa Džejdžej ziher že ekspresno razmišlja, kako razlago bo napletel tokrat (po možnosti mu bo ratalo naklepat več kot 140 znakov, za pisanje prostih spisov ma kar žilico).

In če bo razlaga vsaj približno užitna, potem Virant lahko še vedno reče "če je pa tko, pol smo pa itak lohka še naprej frendi."

Something of the sort.

Ziher bi osebno raje videl, da odrežejo magari samo Janšo, kot pa da bi se ravno zdaj, ko so se zadeve začele vsaj malo premikat, rušila cela vlada.
Pravkar sem gledal odmeve. Meni je bil Janša prepričljiv.

Recimo o posestvu v Trenti, kjer naj bi bil hektar in pol s tremi zazidljivimi parcelami po Gursu vredno 20.000 EUR in ga je Janša prodal za 130.000, je Janša rekel, da ga je na začetku 1990. kupil za več kot 20.000 Eur. Zanimal bi me točen znesek.

Potem naj bi podedoval po umrlih starših, kjer je brat dobil hišo in mu potem izplačal denar.

Strani: 1