Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Koalicijski partnerji za odstop Janše

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-255689 sporočil: 1.111
Ne me basat! On! On, ki je dokazano kradel iz proračuna bo sedaj sodnik. Janša naj odstopi, zakaj že? Ker je Klemenčič, ki je bil prej zaposlen pri Kresalki in Turčinu tako presodil. Ej Virantek, do gležnjev mu ne sežeš, lahko bi mu samo čevlje pucal, za kaj več nisi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1949046

Strani: 1

anon-288303 sporočil: 5.457
[tigrica2]
Ne me basat! On! On, ki je dokazano kradel iz proračuna bo sedaj sodnik. Janša naj odstopi, zakaj že? Ker je Klemenčič, ki je bil prej zaposlen pri Kresalki in Turčinu tako presodil. Ej Virantek, do gležnjev mu ne sežeš, lahko bi mu samo čevlje pucal, za kaj več nisi.
*****
anon-308973 sporočil: 16
Ej tigrica...lej tisti, ki še imajo čisto glavo znajo z njo razmišljat. Vidiš, volil sem sds, sedaj sem za odstop Janše. Nisem za istim koritom kot ti pa še glavo še znam uporabljati. Klemenčič je bil fer in je slekel levega in desnega. Kapo dol. Pred kratkim je na radiju en psihiater rekel. Pomanjkanje morale in slabe vesti je karakteristika psihopata. Za te je najbrž prepozno, da se najdeš v tem opisu.
1357 sporočil: 7.095
Kolk ti Pavlin plačuje za spamanje po forumih? A vam spamerjem že plaćuje z gotovino ali vam daje kot nadpmestilo za vaše prizadevno in srčno delo izvode Demonkracije iz remitende?

Strani: 1