Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-295127 sporočil: 3.275
[boreti]
Svašta - tako razmišljaš ker ti 24ur pere možgane do amena,...
Kaj si ti jasnovidec, da veš zakaj kdo kaj razmišlja?
danes sem po dolgem času gledal 24ur. - pa štoparco sem imel zraven
K A T A S T R O F A od nevtralnega medija je to - POP TV
Da. Potrebno bi ga bilo bolj uravotežit, si verjetno mislil...
na dan zaprisege 4 predsednika so temini razporejeni takole :
- 4 minute podpis in zaprisega novega predsednika katerega je volilo 478.859 volivcev..
- 3 minute demonstracije nekih 50-60 kulturnikov ???
- 3 minute demonstracije včerajšnega dne ??? po moji oceni ne več kot 3000 ljudi ki se imajo po poročanju nevtralne novinarke za celotno Slovenijo (pozor - včerajšni dogodek)
Sploh nisem spremljal... dolgcajt, zeeeh...
- 3 minute nova zvezda levice Cerar potomec Zdenke LDS - a to si želite ? - imamo volitve in takrat Cerar ni bil na volilnem seznamu "njegova stranka"pa je pogorela - zato ga konec 2012 ne rabimo da meša drek , sploh pa ne LDS potomcev NIKOLI VEČ--
Da! M. Cerar je tapravi!

ps: A zdaj so vam že potomci napoti? Še malo, pa vam bodo začeli iti na živce tudi oni z rjavimi očmi, pa lasmi itd.. Na kaj že to potegne?
- dajte kaj novega maksimalno starega 35 let (ki leta 1991 ni bil polnoleten in niti ni mogel biti komunist recimo) - dajte tak obraz najdite če že iščite (pa ne Jure Jankovič da ne bo pomote) - ne pa znova in znova vsiljevanje stare propadle LDS ,ZLSD, SD,PS ipd enih in istih
Cerar je potencial, ni dvoma! Če ne bi bil, ne bi oni škrabalko od Kovača nedavno v Financah začel pljuvanja po njemu. Majeristi pa se verjetno že koncentrirajo za nov napad... in večjega priznanja si M. Cerar ne bi mogel pridobiti.
dolgocajtni POP in KanalA in pa "nevtralnost" po meri Kube
lp
govoriš o kanalih, katere lastniki so kdo že?

lep pozdrav ;)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1934144

Strani: 1

boreti sporočil: 163
Zadnja sprememba: boreti 22.12.2012 20:10
če bi dobro poslušal Mira je vedno med vrsticami govoril čez nasprotnike LDS oz. Zdenke ki je bila pomemben člen problema 1991-2004--
je pa zelo verjetno eden od boljših nedirektnih kandidatov bivše LDS - in bi bil pomembna vez ki vsaj na videz deluje povezovalno...ampak ne vemo kako bi bilo če bi...
- ampak da lahko jezikaš v demokraciji je potrebno bit na seznamu ko so volitve , ne pa potem rušit legitimno izvoljene poslance..

""mama Zdenka ""
Naj na tem mestu omenim, da sem bila že v osmi gimnaziji kot odlična dijakinja sprejeta v Zvezo komunistov in sem bila njena članica do leta l993, ko sem podala izstopno izjavo ."" - bila je zrela za lustracijo leta 1991 ---
---- Miro Cerar potem ne more biti ravno ta pravi demokrat - leta 1991 je bil star 28 - imel je že izoblikovano osebnost ki mu jo je pomagala izoblikovati komunistična družina - konec - žal - mlajše potrebujemo - mlajše ---

Strani: 1