Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Podjetniki brez parkirnih dovolilnic v Ljubljani

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202104 sporočil: 4.404
[Glavni forum] Tema: Podjetniki brez parkirnih dovolilnic v Ljubljani
[#1924957] 16.12.12 18:47 · odgovor na: 1357 (#1924933)
Odgovori   +    5
[1357]
Plačevanje parkirnine ni noben dodaten davek na avto ampak kar običajna stvar. Vsako stvar je treba plačati tako ali drugače. Če pa nimaš za parkiranje to samo pomeni da finančno nisi sposoben imeti lastnega prevoznega sredstva, zato ga prodaj in za prevoz uporabljaj sredstva javnega prevoza, samo potem bi se ti podrl tvoj ego in rdeča nit tvojega življenja. Po tvojem pisanju sudeč si ti eden tistih slovenceljnov, ki poznajo zgolj in samo kvantitetne merske enote v svojem življenju.
prvič,jaz nisem noben slovencel,ampak čisto pravi Slovenec in nimaš mobenega razloga, še manj pa pravice žaliti ali poniževati kogarkoli na nacionalni osnovi!

drugič,ceste in javna parkirišča so javna,plačana od davkoplačevalcev in res ne vidim razloga zakaj bi jih teisti davkoplačevalci plačevali še 1x za čas uporabe..razen da zasedeš prostor ne delaš nobene škode nikomur,še najmanj pa uradnikom ki so plačani iz tega denarja... tisto revščino ki jo dobijo pobiralci parkirnin pač nekako ne morem šteti za plačo!avto je že sam po sebi obremenjen bolj kot karkoli,od cestnin za vožnjo po cestah kjer ti lahko zaradi luken odleti kolo ali razbiješ karter,do DDV pri nakupu(se komu sanja kaj počno s tem denarjem?2000€ samo DDV pri ceni slabšega avtomobila za 10000€, kje so še davki na zaslužek prodajalcev in vmesnih členov?pa prijava v promet,pa 3% pri prodaji naprej,pa servis kjer je spet 20% DDV in davki in zaslužki servisantov?da ne omenjam največje pizdarije,trošarine na gorivo, ki je čisto filanje proračuna in čisto nič drugega...ali pa subvencije raznim prijateljem...

mimogrede,da se ne boš zjokal,imam invalidsko izkazmnico in ne plačam nič,userjem se lih kjer mi paše,če ne oviram prometa,ampak nisem nobena ovca in me boli zverinsko obdavčevanje ljudi!