Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Upor deluje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

tasilo sporočil: 9.830
[Glavni forum] Tema: Upor deluje
[#1915045] 08.12.12 16:20 · odgovor na: anon-242092 (#1915034)
Odgovori   +    5
Medtem, ko si pisal odgovor, sem še dodal v prvi odstavek:
/.../ (včasih malo zafarba, no. Po drugi plati pa zna včasih latentno udariti tudi po komijih).
Ter v zadnji odstavek:
P: Dokler se politik - katerekoli barve, orientacije, inklinacije in provenience - /.../
Vsekakor je bolj polemičen, kot pa nebuloze, ki jih skupaj spravljajo eni in drugi in tretji in ... in katere človek lahko brez težav in nemudoma pošlje k vragu. Tudi če se človek (z Ihanom) ne strinja, da misliti z več plati ...

A vsaka stvar je ponavadi megla, če ne da oprijemljivih rezultatov. Ali v akademskem jeziku: jebeš analizo, če ne da nasledkov.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1915045

Strani: 1

anon-242092 sporočil: 5.152
[Glavni forum] Tema: Upor deluje
[#1915073] 08.12.12 16:48 · odgovor na: tasilo (#1915045)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-242092 08.12.2012 16:51
[tasilo]
Medtem, ko si pisal odgovor, sem še dodal v prvi odstavek:
> /.../ (včasih malo zafarba, no. Po drugi plati pa zna včasih latentno udariti tudi po komijih).

Ter v zadnji odstavek:
> P: Dokler se politik - katerekoli barve, orientacije, inklinacije in provenience - /.../

Vsekakor je bolj polemičen, kot pa nebuloze, ki jih skupaj spravljajo eni in drugi in tretji in ... in katere človek lahko brez težav in nemudoma pošlje k vragu. Tudi če se človek (z Ihanom) ne strinja, da misliti z več plati ...

A vsaka stvar je ponavadi megla, če ne da oprijemljivih rezultatov. Ali v akademskem jeziku: jebeš analizo, če ne da nasledkov.
Kaj pomeni tista "psihofizicna kondicija"? Torej ni orto, ampak kriptokomunist? Kakorkoli ze, kot receno, je njegov cypher za terminatorja moje sorte smesno svoh.

Aha, malo latentno udari po komijih, nato pove, kako se mora vesti Jansa, da bo dosegel tisti pristni stik z ljudstvom (zivino), kot ga ima pohar, nato pove, da je junkowitch v resnici izgubljen potencial in nazadnje zakljuci (vsaj navadno, teh murgelskih crev ne berem ravno pozorno), da je politika kurba.

Njegove analize vsekakor dajejo rezultate: ljudstvo jih bere, ponotranji in se zavali v udoben fotelj svoje dusevne, duhovne in moralne mizerije.

Strani: 1