Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-51551 sporočil: 1.517
[čarli]
> [pirhovec]
> 1. Ali je komunist Mussomeli, ki dela zelo očitno ločevanje slovenskih politikov?
>
> DA/NE
>
> 2. Ali je Mussomeli zaslepljen jajov vernik, ker ni useglihar do slovenske politike?
>
> DA/NE
>
> Rabim samo dva tvoja odgovora, svoje blodnje pa zadrži zase, ker ne zanimajo nikogar.

A misliš, da koga zanima tvoje blodnje razen jajotovih vernikov?:) In meni dol vsi kaj misli en veleposlanik zda;) Za raliko od tebe ne rabim avtoritete, da bi na podlagi se odločal za in proti...
Seveda. Popolnoma nepomembno je mnenje ZDA, KI veljajo v svetu toliko kot na primer Srbija, a ne čarli. Ko jih j..e, a ne čarli. Mi smo vsemogočni, a ne čarli ?? Sploh bomo vsemogočni, ko bo kmalu končana komunistična revolucija, a ne čarli ?? Saj je treba vse razbit, je rekla danes prodajalka Zlatarne Celje v nekem slovenskem mestu. Kaj bo pa potem, sem jo vprašala ?? Saj je vseeno, kaj bo, razbit in dotolčt do konca, je bil njen odgovor. Se strinjaš, a ne čarli ??

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1914021

Strani: 1

čarli sporočil: 13.178
Zadnja sprememba: čarli 07.12.2012 15:38
[0602Krajn]
> [čarli]
> > [pirhovec]
> > 1. Ali je komunist Mussomeli, ki dela zelo očitno ločevanje slovenskih politikov?
> >
> > DA/NE
> >
> > 2. Ali je Mussomeli zaslepljen jajov vernik, ker ni useglihar do slovenske politike?
> >
> > DA/NE
> >
> > Rabim samo dva tvoja odgovora, svoje blodnje pa zadrži zase, ker ne zanimajo nikogar.
>
> A misliš, da koga zanima tvoje blodnje razen jajotovih vernikov?:) In meni dol vsi kaj misli en veleposlanik zda;) Za raliko od tebe ne rabim avtoritete, da bi na podlagi se odločal za in proti...

Seveda. Popolnoma nepomembno je mnenje ZDA, KI veljajo v svetu toliko kot na primer Srbija, a ne čarli. Ko jih j..e, a ne čarli. Mi smo vsemogočni, a ne čarli ?? Sploh bomo vsemogočni, ko bo kmalu končana komunistična revolucija, a ne čarli ?? Saj je treba vse razbit, je rekla danes prodajalka Zlatarne Celje v nekem slovenskem mestu. Kaj bo pa potem, sem jo vprašala ?? Saj je vseeno, kaj bo, razbit in dotolčt do konca, je bil njen odgovor. Se strinjaš, a ne čarli ??
Ej a je s tabo vse vredu? Videti si kot tretji kandidat za psihiatra:) In btw kje sem pisal, da je naša đamafhirija vsemogočna? In ja komunistično revolucijo izvajate jajotovi verniki skupaj z jajotom. Namreč zpiz2 je tipičen komunističen produkt;)

PS: Kje sem jaz pisal o razbijanju? A to je spet verska šola jajota vas učila kako se mora nasprotnika diskvalificirat?:) No saj verjame, da bi bili tudi pripravljeni delat likvidacije, če bi vaš bog tako rekel ane;)

Strani: 1