Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija pred policijsko uro

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116591 sporočil: 2.641
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1910486] 05.12.12 12:55 · odgovor na: najobj (#1907800)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [NICKNAME]
> Borut Hocevar @BorutHocevar
> SDS s tem, ko ne izstopi iz mariborske koalicije, signalizira, da podpira Kanglerja.

> Lepo, da nam poveš, sem že skorja mislil da za MB pa ni kriv Janša.
... OK, potem pa nam ti povej, kaj bi se zgodilo, če bi SDS izstopila iz mariborske koalicije in zakaj tega ne naredi ? ...

P.S.: pa ne zdaj slučajno še ti s tisto znano Kanglerjevo finto, češ da bi se z njegovim odstopom ustavili neki silni projekti in da bi se s tem ustavilo življenje v Mariboru, če že ne bi bil kar konec sveta, ki pa bo menda 21.12.2012 itak tudi brez njegovega odstopa ...
Sigurno je odstop in posledično ponovne volitve na vseh nivojih slab znak za delovanje katerikoli uprave. To pa nikoli in nikjer ne more in ne sme biti vzrok, da nekdo KI JE DOKAZANO KRIV odstopi. (Kangler = Janković)

Poziv SDS-u MB naj odstopi je višek demmagogije. Niti ga niso oni nastavili (imeli so svojega kandidata), zdaj naj pa tople stolčke vrnejo ,ker je nekdo drug, od drugih izbran zajebal stvar, odstopijo.In to pri tem ko niti tisti ,ki so ga volili ne odstopijo. Halo.

Naj odstopijo v celoti, (edini nevtralen in pošten poziv) če so zadeve prišle tako
daleč. tega Hočevar ni zmožen napisati. Zakaj ? Ker so notri tudi "njegovi" Zaresovi, LDS in SD poslanci. In ti se ravno tako treseje za svoje stolčke, beri privilegije.

Celo poletje so ga kovali v nebesa in čagali ob večerih po štajerskem morju, ko pa je pritisnil mraz, bi pa radi linč. Ja, prodajajo nam pravno državo in istočasno tolerirajo linč.

Sam Kangler (preden te raznese) ni moja opcija, niti izbira, popizdim pa ko gre za dvojna merila.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1910486

Strani: 1

najobj sporočil: 31.961
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1910753] 05.12.12 15:01 · odgovor na: anon-116591 (#1910486)
Odgovori   +    0
[NICKNAME]
> [najobj]
> > [NICKNAME]
> > Borut Hocevar @BorutHocevar
> > SDS s tem, ko ne izstopi iz mariborske koalicije, signalizira, da podpira Kanglerja.
>
> > Lepo, da nam poveš, sem že skorja mislil da za MB pa ni kriv Janša.
> ... OK, potem pa nam ti povej, kaj bi se zgodilo, če bi SDS izstopila iz mariborske koalicije in zakaj tega ne naredi ? ...
>
> P.S.: pa ne zdaj slučajno še ti s tisto znano Kanglerjevo finto, češ da bi se z njegovim odstopom ustavili neki silni projekti in da bi se s tem ustavilo življenje v Mariboru, če že ne bi bil kar konec sveta, ki pa bo menda 21.12.2012 itak tudi brez njegovega odstopa ...
Sigurno je odstop in posledično ponovne volitve na vseh nivojih slab znak za delovanje katerikoli uprave. To pa nikoli in nikjer ne more in ne sme biti vzrok, da nekdo KI JE DOKAZANO KRIV odstopi. (Kangler = Janković)

Poziv SDS-u MB naj odstopi je višek demmagogije. Niti ga niso oni nastavili (imeli so svojega kandidata), zdaj naj pa tople stolčke vrnejo ,ker je nekdo drug, od drugih izbran zajebal stvar, odstopijo.In to pri tem ko niti tisti ,ki so ga volili ne odstopijo. Halo.

Naj odstopijo v celoti, (edini nevtralen in pošten poziv) če so zadeve prišle tako
daleč. tega Hočevar ni zmožen napisati. Zakaj ? Ker so notri tudi "njegovi" Zaresovi, LDS in SD poslanci. In ti se ravno tako treseje za svoje stolčke, beri privilegije.

Celo poletje so ga kovali v nebesa in čagali ob večerih po štajerskem morju, ko pa je pritisnil mraz, bi pa radi linč. Ja, prodajajo nam pravno državo in istočasno tolerirajo linč.

Sam Kangler (preden te raznese) ni moja opcija, niti izbira, popizdim pa ko gre za dvojna merila.
... čuj, jaz sem se tukaj zgoraj bolj kot na totega Hočevarja odzval na Kanglerjevo izjavo, da bi on odstopil, če bi ga Janša pozval ... evo, sicer ne vem, kakšno je razmerje sil v mariborskem mestnem svetu, pa vendar bi bil izstop SDS močan signal za vse ostale, če se z izstopom koalicija že sama od sebe ne bi sesula in bi bilo potrebno z novimi volitvami začeti znova ... ja, lahko pa še naprej vsi po vrsti glumijo bolesnog majmuna (= se sprenevedajo), Maribor pa se še naprej očitno enkrat na teden z novo vstajo še bolj razbija, dokler se zaradi Francajove trme ne bodo začele razbijati tudi glave ...

P.S.: moja merila so - vsaj na totem forumu - med najmanj dvojnimi, ker me sicer celo Janšatov prvoborec друже Сиви ne bi imenoval "kolega objektivni s totega konca" ... aja, in še moj prvi kontakt forum.finance.si/?m=...401&single s totim Hočevarjem, če te slučajno muči moja nekritična naklonjenost do njegovega mnenja ...

Strani: 1