Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Sviz brez referenduma o pokojninski reformi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

philips sporočil: 6.715
[Glavni forum] Tema: Poslanci sprejeli pokojninsko reformo
[#1909191] 04.12.12 19:07 · odgovor na: crt (#1909070)
Odgovori   +    2
[crt]
lisica in volk sta se demokraticno vecinsko dogovorila, da bo zajec za vecerjo. druge zivali bucno aplavdirajo. samo zajec zgleda nekam slabe volje. ocitno ga bo treba prevzgojiti, da bo v trendu demokraticnih procesov.

Čakam da Frankl napiše da se z ZPIZ2 ne strinja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1909191

Strani: 1

crt sporočil: 27.235
[Glavni forum] Tema: Poslanci sprejeli pokojninsko reformo
[#1909262] 04.12.12 20:05 · odgovor na: philips (#1909191)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: crt 04.12.2012 20:07
[philips]
Čakam da Frankl napiše da se z ZPIZ2 ne strinja.
ne vem, kako bo frankl, ki se valjda sam odloca o svojem pisanju; jaz sem pisal proti predlogu zpiz-2 by svetlik, potem proti predlogu zpiz-2 by vizjak, ki je bil itak v tricky delih enak in verjetno bom napisal se tombstone na sedaj sprejeti zpiz-2. ce se le ne bom odlocil, da imam kak prijetnejsi opravek. kar je povsem mozno.

pristop "nekaj moramo narediti, samo da smo nekaj naredili", ki ga je PF vmes ubral, mi osebno ne disi, ker mislim, da je prizadevni aberveznik najbolj maligna kombinacija, tocno to pa imamo zdaj v parlamentu - veliko potrebo "nekaj narediti", za katero se potem izkaze, da je bila - pac velika potreba.

en cas sem celo skusal biti "drzavotvoren" in pomisliti noja, sicer bom jebena stranka, ampak ajd, ce bo potem vse skupaj stabilno... odkar pa sem potem slisal, kako je fajn, ker se bodo lahko zdaj penzije se naprej navzgor usklajevale, se samo se smejim :)

Strani: 1