Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-163688 sporočil: 1.180
[1357]
Janševo vlado sem ispostavil zato, ker se je z njegovo vlado v Sloveniji začelo obdobje vlad FDV-jevsko filozofskih jebivetrov, ki samo flancajo in sadijo rožice, realno pa stvari niso sposobni premakniti naprej. Zadnje tri vlade tudi senca niso LDS-ovim vladam ( Drnovšek, Rop), pa s tem ne trdim da v tistih časih ni bilo nepravilnosti in določenih stranpoti, samo za razliko od zadnjih treh so bile tiste vlade opravilno sposobne,kar se je tudi vsem nam poznalo, in v denarnicah in pri našem premoženju ob zelo niski zadolženisti tako države kot prebivalstva.
Pač različni pogledi, odvisno, pod katero vlado so bile za koga koristi in privilegiji ugodnejši. Za mene žal pod nobeno, vse kar sem ustvaril in kar imam je plod lastnega dela in naporov. A mnenja, kdo je bolj zadolžil državo, javno in zasebno, so seveda deljena tudi v krogih z višjim poznavanjem ekonomskih, političnih in družbenih pojavov, kot sem jim kos jaz. No ja, vsaj brati in malo analizirati pa znam, zdrava logika me pa kljub poznim letom še vedno ni zapustila, tako da še vedno najbolj zaupam sebi.