Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša napoveduje spremembe političnega sistema

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-466864 sporočil: 3.316
Zadnja sprememba: FIN-466864 03.12.2012 16:49
[Aleister]
> [FIN-466864]
> > [hrvatini]
> > Janša nikdar ni manjkal na sodišču, seveda tega ne piše v Omladini. Vedno se je opravičil zaradi dela pri vodenju vlade, ki tebe vleče iz dreka
>
> me zanima kaj se bi z nekom drugim zgodilo, če bi tkole sodišče špricu....

Raje se vprašaj, kaj se zgodi takim, ki kar naprej nadlegujejo svojega sodržavljana, pa čeprav je politik. Pojdi vprašat kakega odvetnika, ki se na to spozna.
no, če pa smo prišli tako daleč, da bodo politiki začeli tožarti tudi navadne državljane zato, ker jih krtizirajo,pol je pa itak vse v qurzu
sliši se pa kot očitna grožnja
sej se bom sam utišal se imam preveč rad, da še naprej tratil energijo za to...
pa brez zamere in lep pozdrav...

verjtno ti je bil to cilj!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1906772

Strani: 1

anon-178479 sporočil: 18.832
[FIN-466864]
> [Aleister]
> > [FIN-466864]
> > > [hrvatini]
> > > Janša nikdar ni manjkal na sodišču, seveda tega ne piše v Omladini. Vedno se je opravičil zaradi dela pri vodenju vlade, ki tebe vleče iz dreka
> >
> > me zanima kaj se bi z nekom drugim zgodilo, če bi tkole sodišče špricu....
>
> Raje se vprašaj, kaj se zgodi takim, ki kar naprej nadlegujejo svojega sodržavljana, pa čeprav je politik. Pojdi vprašat kakega odvetnika, ki se na to spozna.

no, če pa smo prišli tako daleč, da bodo politiki začeli tožarti tudi navadne državljane zato, ker jih krtizirajo,pol je pa itak vse v qurzu
sliši se pa kot očitna grožnja
sej se bom sam utišal se imam preveč rad, da še naprej tratil energijo za to...
pa brez zamere in lep pozdrav...

verjtno ti je bil to cilj!
Poglej, najprej tečnariš, da mora nekdo delati, tako kot ti misliš, da je prav, čeprav mu je sodišče izostanek opravičilo, potem ti jaz predstavim zadevo, kot jo vidim jaz, da si pravzaprav siten do nekega človeka, ki je politik, potem si pa užaljen. Se opravičujem, če sem te užalila, amapak se moraš zavedati, da nisi edini, ki težiš, da se mora točno določen politik pokoravati vsakemu tečnemu državljanu, čeprav se je v tej zadevi politik že pokoril sodišču in se sodišču opravičil, ti še kar po svoje težiš, da mora biti po tvoje, da mora politik na sodišče, ker si ti tako rekel. Ali ni to tečnarjenje nad nekom?

Strani: 1