Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Politika požgane zemlje?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-35163 sporočil: 30.643
[Glavni forum] Tema: Politika požgane zemlje?
[#1905735] 03.12.12 08:55 · odgovor na: anon-270175 (#1905475)
Odgovori   +    6
[FIN-204678]
> [mataj]
> > [ajevsenak2]
> > Tako poslušamo iz dneva v dan, takšna je muzika strumne falange 571 prodanih duš z režimskih medijev.
>
> Ne. To je 571 duš, ki se nočejo prodati majerju in nabijati tako kot njihovi kolegi na Planetu Majer, Siolu, Demokraciji in seveda Požareportu.

Vedno bolj se mi dozdeva, da je sovraštvo tvoja kurjava, energent, ki se reciklira skozi istomisleče retardirance, ki nikakor nočejo najti pozitvizma in se ves čas štrikajo med leninom, stalinom, marksom, komunizmom in fašizmom. Stari, zaciklal si kot hrček v kletki. Si špricajoča replika Žižkovih eskapad v preteklost.
To, kar špricajo janševistični mediji pa ni sovraštvo?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1905735

Strani: 1

anon-270175 sporočil: 476
[Glavni forum] Tema: Politika požgane zemlje?
[#1905920] 03.12.12 10:21 · odgovor na: anon-35163 (#1905735)
Odgovori   +    3
[mataj]
> [FIN-204678]
> > [mataj]
> > > [ajevsenak2]
> > > Tako poslušamo iz dneva v dan, takšna je muzika strumne falange 571 prodanih duš z režimskih medijev.
> >
> > Ne. To je 571 duš, ki se nočejo prodati majerju in nabijati tako kot njihovi kolegi na Planetu Majer, Siolu, Demokraciji in seveda Požareportu.
>
> Vedno bolj se mi dozdeva, da je sovraštvo tvoja kurjava, energent, ki se reciklira skozi istomisleče retardirance, ki nikakor nočejo najti pozitvizma in se ves čas štrikajo med leninom, stalinom, marksom, komunizmom in fašizmom. Stari, zaciklal si kot hrček v kletki. Si špricajoča replika Žižkovih eskapad v preteklost.

To, kar špricajo janševistični mediji pa ni sovraštvo?
Bila sva pri tebi. In ne odpiraj spet predalov, da me boš potlačil v enega izmed njih. Eheh, in janševističnih medijev je res veliko. Prav šibijo se police v trafikah. Zadnjič se je ena pri sosedu sesula in glej ga vraga, sama janševistična literatura. Da ne govorim o nacionalki in podobnih, kjer sem moral pomakniti kavč preč od tv za nekaj metrov, ker bi drugače ves čas "kupil čavre".

Strani: 1