Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-76818 sporočil: 4.031
Sicer je pa tole po mojem mnenju daleč najpomembnejši signal, ki ga je Slovenija dobila v zadnjih 20 letih, da nas trmasto ohranjanje statusa quo vodi le v neizogibno nazadovanje. Že dolgo nismo več tisto, kar smo bili, in za nov preboj bo treba začet razmišljati precej drugače.

Ampak, kot ponavadi, smo Slovenci tudi tokrat popolnoma preveč fokusirani in obsedeni z našo domačijsko bitko med lokalnimi plemeni, da bi ta signal sploh zaznali in mu posvetili kakršnokoli pozornost.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1905350

Strani: 1

pcs sporočil: 5.462
Zadnja sprememba: pcs 03.12.2012 00:19
[Miran77]
Sicer je pa tole po mojem mnenju daleč najpomembnejši signal, ki ga je Slovenija dobila v zadnjih 20 letih, da nas trmasto ohranjanje statusa quo vodi le v neizogibno nazadovanje. Že dolgo nismo več tisto, kar smo bili, in za nov preboj bo treba začet razmišljati precej drugače.
Verjemi, Semuljiču in sindikatom se jebe za "neoliberalne" Čehe. Mogoče se bo začelo dogajati kakih 2-5 let po tem, ko nas bodo prehitele prav vse države vzhodnega bloka. Takrat bo folku morda že "užgalo", da pri socializmu nekaj ne špila.

M
anon-202104 sporočil: 4.404
[Miran77]
Sicer je pa tole po mojem mnenju daleč najpomembnejši signal, ki ga je Slovenija dobila v zadnjih 20 letih, da nas trmasto ohranjanje statusa quo vodi le v neizogibno nazadovanje. Že dolgo nismo več tisto, kar smo bili, in za nov preboj bo treba začet razmišljati precej drugače.

Ampak, kot ponavadi, smo Slovenci tudi tokrat popolnoma preveč fokusirani in obsedeni z našo domačijsko bitko med lokalnimi plemeni, da bi ta signal sploh zaznali in mu posvetili kakršnokoli pozornost.

aaaaah..čehi so pač...čehi :)



dotsub.com/view/8a9e...b35b93ef7f

btw,čehi so imel pred ww2 staršno industrijo,ene 10 svetlobnih let pred jugo,ampak komijom je ratal to zjebat v par letih..sej so neki pizdil tam okol leta 68,pa vsi poznamo rezultate

nekateri na to zaostajanje in dohitevanje opozarjamo že vsaj 15 let,vendar klan 571 podkupljencev je pač plačan da meče meglo,jebi ga...sem za svobodo govora,sem za avobodno poročanje,ampak kar nam ti kekci počnio brez najmanjše možnosti da bi odgovarjal za svoje laži...za popizdit!

Strani: 1