Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija pred policijsko uro

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.955
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1904603] 02.12.12 19:00 · odgovor na: (#1904232)
Odgovori   +    1
[rename]
> [najobj]
> > [rename]
> > > [najobj]
> > > > [rename]
> > > > > [code5]
> > > > > > [Kamon]
> > > > > > Ja in proti čemu si protestirala? Proti kapitalizmu? Proti Janši, ker se ne bo več zadolževal in ti bo morebiti znižal plačo/pokojnino? Si želiš socialzma in neomejenega zadolževanja?
> > > > > >
> > > > > > Jst mam tud poln k... te države, sam mam saj mal bolj realen občutek kaj je narobe in sem bil žekje v tujini in vem kako tam stvari laufajo.
> > > > >
> > > > > Protestirala sem proti oktroirani, nesposobni, tatinski, lažnivi in goljufivi oblasti in glupim, psihopatskim kriminalcem, ki nam trenutno krojijo usodo. Do socializma in kapitalizma sploh še nismo prišli, ker je za to potrebna artikulacija besede, čemur pa ni mesto na ulici.
>
> > > > Se zelo motis.
> > > > Demonstrirala si zato, ker zelis Jankovicevo vlado in Tirka za predsednika.
> > > > Ce tega ne ves, pa to vedo tisti, ki so te pripeljali na demonstracije.
> > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, jaz že celi cajt sploh nimam pun kurac šerifa Francaja, ampak si v resnici želim Jankovićevo vlado in Türka za predsednika ... ja, in če tega ne vem, pa to vedo tisti, ki so me pripeljali na demonstracije ... evo, hvala kurcu da si ti tukaj in da lahko v vsakem trenutku izvem, kaj v resnici počnem ...
> > >
> > > P.S.: zdaj sploh nisem več ziher, če sem šel danes zjutraj srat, ker me je tiščalo in ne zato, ker so strici iz ozadja tako hoteli ... čuj, kaj ti misliš, ha ? ... evo, fajn bi bilo, da mi poveš, da bom vedel za jutri, če moram počakat na navodilo stricov iz ozadja ali pa lahko grem srat kar sam, ko me bo seveda pritisnilo ...
>
> > Govorim o ljubljanskih demonstrantih, ne o mariborskih.
> > Tudi code5 je bila na ljubljanskih.
> >
> > Pozicija: kanglerja ne prebavljam, ampak to naj Mariborcani odlocajo. Oni so ga izvolili, oni naj ga prenasajo ;-)
> ... ja, ampak Frankl je tukaj www.finance.si/83273...klja-brcne lepo povedal, da so bili tudi mariborski protesti instrumentalizirani in povedal je celo zakaj so bili ... khmm, in Franklnu je treba verjeti na besedo in le malo nas je takšnih forum.finance.si/?m=...108&single , ki se mu upamo ugovarjati ...
>
> P.S.: jaz nikoli ne serjem po svoji volji, ampak vedno serjem na komando ... ja, mojega prebavnega trakta, se razume ...
To se bos moral pa s Franklom zmeniti, njemu repliciaj in ne meni ;-)
... eh, kako pa naj jaz s Franklnom bolj, kot sem s tem forum.finance.si/?m=...108&single postom z njim polemiziral, sploh še polemiziram, če pa se on v tistih ljubljanskih salonih pogovarja samo s salonskimi analitiki in salonskimi mnenjskimi voditelji, ki se čudijo modrostim drug drugega in se med sabi trepljajo po ramenih, za mnenje malega človeka pa noče niti slišati ...