Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija pred policijsko uro

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1903502] 01.12.12 20:07 · odgovor na: najobj (#1903435)
Odgovori   +    13
[najobj]
> [rename]
> > [code5]
> > > [Kamon]
> > > Ja in proti čemu si protestirala? Proti kapitalizmu? Proti Janši, ker se ne bo več zadolževal in ti bo morebiti znižal plačo/pokojnino? Si želiš socialzma in neomejenega zadolževanja?
> > >
> > > Jst mam tud poln k... te države, sam mam saj mal bolj realen občutek kaj je narobe in sem bil žekje v tujini in vem kako tam stvari laufajo.
> >
> > Protestirala sem proti oktroirani, nesposobni, tatinski, lažnivi in goljufivi oblasti in glupim, psihopatskim kriminalcem, ki nam trenutno krojijo usodo. Do socializma in kapitalizma sploh še nismo prišli, ker je za to potrebna artikulacija besede, čemur pa ni mesto na ulici.

> Se zelo motis.
> Demonstrirala si zato, ker zelis Jankovicevo vlado in Tirka za predsednika.
> Ce tega ne ves, pa to vedo tisti, ki so te pripeljali na demonstracije.


... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, jaz že celi cajt sploh nimam pun kurac šerifa Francaja, ampak si v resnici želim Jankovićevo vlado in Türka za predsednika ... ja, in če tega ne vem, pa to vedo tisti, ki so me pripeljali na demonstracije ... evo, hvala kurcu da si ti tukaj in da lahko v vsakem trenutku izvem, kaj v resnici počnem ...

P.S.: zdaj sploh nisem več ziher, če sem šel danes zjutraj srat, ker me je tiščalo in ne zato, ker so strici iz ozadja tako hoteli ... čuj, kaj ti misliš, ha ? ... evo, fajn bi bilo, da mi poveš, da bom vedel za jutri, če moram počakat na navodilo stricov iz ozadja ali pa lahko grem srat kar sam, ko me bo seveda pritisnilo ...


pozdrav kolegi s totega konca...
ker ste tako uspešno izvozili šmarnično revolucijo v celo slovenijo,a i šire,vam zahodni rojaki predlagamo da za mestno đunto izvolite sledeče kadre...

Kliton Bozgo :žepan
Vinko Šimek :kultura in šport
Tone Partljič :borci
Davorin Sadar : ekonomija
Mariborska filharmonija:Damjan Murko

ni dvoma,da bo f totem mesti hmali mir