Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija pred policijsko uro

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-242092 sporočil: 5.152
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1903172] 01.12.12 16:00 · odgovor na: macon (#1903128)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: anon-242092 01.12.2012 16:02
[macon]
> [code5]
> > [Kamon]
> > Ja in proti čemu si protestirala? Proti kapitalizmu? Proti Janši, ker se ne bo več zadolževal in ti bo morebiti znižal plačo/pokojnino? Si želiš socialzma in neomejenega zadolževanja?
> >
> > Jst mam tud poln k... te države, sam mam saj mal bolj realen občutek kaj je narobe in sem bil žekje v tujini in vem kako tam stvari laufajo.
>
> Protestirala sem proti oktroirani, nesposobni, tatinski, lažnivi in goljufivi oblasti in glupim, psihopatskim kriminalcem, ki nam trenutno krojijo usodo. Do socializma in kapitalizma sploh še nismo prišli, ker je za to potrebna artikulacija besede, čemur pa ni mesto na ulici.

Po mojem si zgrešila lokacijo, par sto metrov stran blizu Ljubljanice imaš magistrat in kriminalca, ki je s kolegi pokradel stotine milijonov Evrov a ste ga nekako "spregledali".

Do socializma smo že prišli, zanj je bila potrebna artikulacija krampov v tilnikih v rudniških rovih in kraških jamah zakopanih stotisočev.

Res, kako debilen in izprijen mora biti kdorkoli, ki se kaže z rdečo zvezdo in jugoslovansko zastavo. Podatkov je danes dovolj, vsak se lahko izobrazi, tako, da izgovarjanje na nisem vedel ne pomeni nič.

Podpiram, da policaji stolčejo vse, ki mahajo s komunajzarskimi simboli. Želim, da se jih za nekaj časa zapre in oglobi, ker ogrožajo to državo. Do komunistov, nacistov in fašistov ne sme biti nobene tolerance, naj se jih obravnava po črki zakona, ker ogrožajo celotno družbo.
Absolutno, vsakega, ki maha z yugokomunisticnimi simboli smrti, bi morali policaji prefukati kot kozla, ker je to vec, kot zgolj jako neokusna provokacija, ampak je pravi security issue.