Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija pred policijsko uro

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-287297 sporočil: 1.075
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1902969] 01.12.12 13:51 · odgovor na: code5 (#1902962)
Odgovori   +    33
Ja in proti čemu si protestirala? Proti kapitalizmu? Proti Janši, ker se ne bo več zadolževal in ti bo morebiti znižal plačo/pokojnino? Si želiš socialzma in neomejenega zadolževanja?

Jst mam tud poln k... te države, sam mam saj mal bolj realen občutek kaj je narobe in sem bil žekje v tujini in vem kako tam stvari laufajo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1902969

Strani: 1

code5 sporočil: 664
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1902994] 01.12.12 14:06 · odgovor na: anon-287297 (#1902969)
Odgovori   +    14
[Kamon]
Ja in proti čemu si protestirala? Proti kapitalizmu? Proti Janši, ker se ne bo več zadolževal in ti bo morebiti znižal plačo/pokojnino? Si želiš socialzma in neomejenega zadolževanja?

Jst mam tud poln k... te države, sam mam saj mal bolj realen občutek kaj je narobe in sem bil žekje v tujini in vem kako tam stvari laufajo.
Protestirala sem proti oktroirani, nesposobni, tatinski, lažnivi in goljufivi oblasti in glupim, psihopatskim kriminalcem, ki nam trenutno krojijo usodo. Do socializma in kapitalizma sploh še nismo prišli, ker je za to potrebna artikulacija besede, čemur pa ni mesto na ulici.
0329Softb sporočil: 3.757
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1903014] 01.12.12 14:16 · odgovor na: anon-287297 (#1902969)
Odgovori   +    17
[Kamon]
Ja in proti čemu si protestirala? Proti kapitalizmu? Proti Janši, ker se ne bo več zadolževal in ti bo morebiti znižal plačo/pokojnino? Si želiš socialzma in neomejenega zadolževanja?

Jst mam tud poln k... te države, sam mam saj mal bolj realen občutek kaj je narobe in sem bil žekje v tujini in vem kako tam stvari laufajo.
Tudi jaz jo imam poln kurac ampak pismo, a moramo vsi zbežati iz domovine naših dedov in pradedov??? Srbi so se leta 91 drli, da lahko gremo, če nam kaj ne paše ampak Slovenijo, moramo pustiti v Jugoslaviji. Zdaj se ne dere nihče od zunaj ampak se derejo prebivalci Slovenije. Na srečo je med nami in ostalo Jugo Hrvaška, ki verjetno najbolj preprečuje plebiscit za priključitev Balkanu.

Če nismo leta 91 zmogli razčistiti s socializmom, pomesti z družbenimi paraziti in se odcepiti od Jugoslavije, je zdaj idealna priložnost za popravni izpit.
anon-274438 sporočil: 2.890
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1903136] 01.12.12 15:41 · odgovor na: anon-287297 (#1902969)
Odgovori   +    5
[Kamon]
Ja in proti čemu si protestirala? Proti kapitalizmu? Proti Janši, ker se ne bo več zadolževal in ti bo morebiti znižal plačo/pokojnino? Si želiš socialzma in neomejenega zadolževanja?
No slednjega se ni za bati, ker nam ze zdaj nihce ne posoja, oziroma je zelo drago.
Meni je na nek nacin zal, da ni Jankovic prevzel oblasti. Narod mora izkusit lakoto.

Strani: 1