Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija pred policijsko uro

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-184513 sporočil: 3.006
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1902960] 01.12.12 13:43 · odgovor na: code5 (#1902954)
Odgovori   +    13
[code5]
Jaz kot protestnica iz leta 1988 ti lahko direkt povem, kaj si mislim: takrat sem stala na Roški, da bi Janšo spustili iz zapora, včeraj sem bila pa na Kongresnem trgu zato, da bi ga vzeli nazaj.
Hehehehe, dobro si napisala; Janša to ve, zato so tudi policaji dobili višje plače.
Težko je ločiti med podpiholalci nemirov in tistimi, ki imajo že vsega preko glave.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1902960

Strani: 1

anon-184513 sporočil: 3.006
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1903030] 01.12.12 14:31 · odgovor na: anon-184513 (#1902960)
Odgovori   +    9
[odlocno]
> [code5]
> Jaz kot protestnica iz leta 1988 ti lahko direkt povem, kaj si mislim: takrat sem stala na Roški, da bi Janšo spustili iz zapora, včeraj sem bila pa na Kongresnem trgu zato, da bi ga vzeli nazaj.

Hehehehe, dobro si napisala; Janša to ve, zato so tudi policaji dobili višje plače.
Težko je ločiti med podpiholalci nemirov in tistimi, ki imajo že vsega preko glave.
Če ste mi minuse dali protestniki in pripadniki komunističnih hujskačev, hvala, v čast mi je.

Če ste mi minuse dali trdi Janšisti, razumem; v trdih glavah se razumevanje počasi kristalizira.

Če ste mi minuse dali slovenski intelektualci, tudi razumem; slovenske univerze so enake hitremu sorbonskemu kurzu.

Če ste mi minuse dali forumski plačanci, mi je jasno zakaj.

Če ste mi minuse dali socialni podpiranci, sem vesel, da vsaj nekaj delate.

Če ste mi minuse dali forumaši, ki se smatrate za forumsko elito, razumem, ker častite samo svoje mnenje.

Če ste mi minuse dali vsi tisti za katere mislim, da nekaj razumejo, znajo in vedo, se jim zahvaljujem, ker so mi odprli oči.

Že jutri bomo odprli oči v nov dan, ko boste zopet lahko spremenili svoje mnenje, če vam bo to prineslo dodatne koristi. Ali pa vsaj večji ego!

Strani: 1