Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija pred policijsko uro

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-128631 sporočil: 2.624
Podatki iz terena jasno dokazujejo, da policija ni ustavila nasilnežev.
1.) vzrok je lahko to, da so bili obveščeni, da jih nesmejo ustavljati in jih morajo pustiti med ljudi, da izpade, da so ti protestniki barabini. Sočasno pa scenarij narediti tako, da se dva tepeta za publiko in sočasno še vsiskupaj tepejo tretjega. (mislim Policijo in naročeno skupino, ki bi skupaj udarila po protestnikih.)

2.) Ali pa zato, ker so se bali, da bodo dvignili celo Slovenijo v roku 2 ur na noge.

JAz ne verjamem, da bi naredili slednje ampak je šlo za skrbno načrtovani načrt, kateri je ciljal, da bi zblamirali ljudi in imel bi VINKO razlog, da prepove shode.
ŽAl je je v povezavi z komisijo in nadzor obveščevalnih skupin več kot očitno, da poročilo, ki ni bilo dano na mizo nekaj pomeni in nekdo ima korist od tega.
Samo če zberemo vse članke skupaj vidimo, da nekaj ne gre skupaj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1902947

Strani: 1

anon-178479 sporočil: 18.832
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1903135] 01.12.12 15:41 · odgovor na: anon-128631 (#1902947)
Odgovori   +    4
[darko32]
Podatki iz terena jasno dokazujejo, da policija ni ustavila nasilnežev.
1.) vzrok je lahko to, da so bili obveščeni, da jih nesmejo ustavljati in jih morajo pustiti med ljudi, da izpade, da so ti protestniki barabini. Sočasno pa scenarij narediti tako, da se dva tepeta za publiko in sočasno še vsiskupaj tepejo tretjega. (mislim Policijo in naročeno skupino, ki bi skupaj udarila po protestnikih.)

2.) Ali pa zato, ker so se bali, da bodo dvignili celo Slovenijo v roku 2 ur na noge.

JAz ne verjamem, da bi naredili slednje ampak je šlo za skrbno načrtovani načrt, kateri je ciljal, da bi zblamirali ljudi in imel bi VINKO razlog, da prepove shode.
ŽAl je je v povezavi z komisijo in nadzor obveščevalnih skupin več kot očitno, da poročilo, ki ni bilo dano na mizo nekaj pomeni in nekdo ima korist od tega.
Samo če zberemo vse članke skupaj vidimo, da nekaj ne gre skupaj.
Najbrž si bi ti tisti, ki se je včeraj pretepal, sedaj se pa izgovjaš, da so drugi krivi.
novica sporočil: 5.397
[Glavni forum] Tema: Slovenija pred policijsko uro
[#1903209] 01.12.12 16:22 · odgovor na: anon-128631 (#1902947)
Odgovori   +    19
[darko32]
Podatki iz terena jasno dokazujejo, da policija ni ustavila nasilnežev.
1.) vzrok je lahko to, da so bili obveščeni, da jih nesmejo ustavljati in jih morajo pustiti med ljudi, da izpade, da so ti protestniki barabini. Sočasno pa scenarij narediti tako, da se dva tepeta za publiko in sočasno še vsiskupaj tepejo tretjega. (mislim Policijo in naročeno skupino, ki bi skupaj udarila po protestnikih.)

2.) Ali pa zato, ker so se bali, da bodo dvignili celo Slovenijo v roku 2 ur na noge.

JAz ne verjamem, da bi naredili slednje ampak je šlo za skrbno načrtovani načrt, kateri je ciljal, da bi zblamirali ljudi in imel bi VINKO razlog, da prepove shode.
ŽAl je je v povezavi z komisijo in nadzor obveščevalnih skupin več kot očitno, da poročilo, ki ni bilo dano na mizo nekaj pomeni in nekdo ima korist od tega.
Samo če zberemo vse članke skupaj vidimo, da nekaj ne gre skupaj.
videl sem tiste fante, ki so v skupinah po 3 do 5 kruzali po trgu republike in okolici, noben ni bil pijan, vsi so delovali zelo fokusirano in resno...enih par jih je šlo mimo mene in fotografa, pa nama je en siknil, naj prideva čez pol ure, da bova imela kaj videti. sem to povedal enemu frendu policaju, ki je bil takrat tam v civilu v službi in je rekel, da jim zgolj zato, ker so skinheadi in ker očitno nekaj pripravljajo, ne morejo nič. ker pač niso nič takega naredili..šele ko je začelo pokat so lahko ukrepali.
novica

Strani: 1