Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-242092 sporočil: 5.152
Zadnja sprememba: anon-242092 01.12.2012 11:56
[Karla1]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [FIN-326258]
> > Ne me zafrkavat, a res ?
> >
> > Kaj ste pa delal do sedaj, aaa jutri so volitve.
> >
> > Na glasovnico bom zapisal GOTOVI STE ! MARŠ GOLAZEN GOLJUFIVA !
>
> Jaz pa bom precrtal oba drzavna sovraznika st. 1 ter dopisal "Lustracija zdaj, Evropa kasneje."

To ni najbolj modro, je včeraj tukaj na forumu en pojasnil, ki očitno bolje ve, kako dihajo volilne komisije.

V volilni imenik se boš podpisal, tvojo glasovnico bodo zamenjali pa z novo, kjer bo krožec na pravem mestu. Na kratko: prav čakajo na takšne, ki bodo kracal po glasovnici, jih bodo že zamenjavi. Važno je, da bo tvoj podpis v volivnem imeniku.
Ce to drzi, potem tudi ne vidim ovire za RVK, da bi mojo nepokracano in torej "nepravilno" izpolnjeno glasovnico na enak nacin zamenjala za "pravilno" izpolnjeno.

Po drugi strani pa me mika tudi, da bi kar sam obkrozil velikovskega terorista sancina, ker se pac zal ne morem sam pred seboj toliko sprenevedati, da bi z resnim obrazom kot alternativo volil nelustriranega kretenkomunista poharja, katerega bolanih floskul sem se ze med predvolilnim bojem nazrl do slabosti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1902790

Strani: 1

anon-204194 sporočil: 1.513

Ce to drzi, potem tudi ne vidim ovire za RVK, da bi mojo nepokracano in torej "nepravilno" izpolnjeno glasovnico na enak nacin zamenjala za "pravilno" izpolnjeno.

Po drugi strani pa me mika tudi, da bi kar sam obkrozil velikovskega terorista sancina, ker se pac zal ne morem sam pred seboj toliko sprenevedati, da bi z resnim obrazom kot alternativo volil nelustriranega kretenkomunista poharja, katerega bolanih floskul sem se ze med predvolilnim bojem nazrl do slabosti.
Ja, je jeba, se strinjam.

No, ker si mi že razkril svojo skušnjavo, ti pa povem, da jaz ostarelega sancina s prostato, po kateri je šaril avstrijski robot (celjski hohštaplerju ni bil dober!), pa na noben način ne bom volila.

Sicer pa Slovencem ni pomoči. Imeli smo na izbiro Zvera, pa smo raje spustili naprej, če smem uporabiti tvoje izrazoslovje, velikovskega terorista in nelustriranega kretenkomunista. Zdaj pa blejamo, da so za vse krivi drugi.

Strani: 1