Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-293268 sporočil: 1.693
[Glavni forum] Tema: Ljubljana se pripravlja na proteste
[#1901502] 30.11.12 14:11 · odgovor na: (#1901437)
Odgovori   +    1
[denac]
> [mhorva35]
> > [denac]
> > > [mhorva35]
> > > > [denac]
> > > > Nekaj opravkov, ki se jih imel v Ljubljani, sem opravil včeraj. Vse premislil, da mi v prihodnjih dneh ne bo treba v Ljubljano.
> > > > Danes pa - po dopoldanskem prečenju bližnjega zasneženega hriba s tremi vrhovi - lepo sedim na topli peči in opazujem vrtenje snežink po luftu.
> > > > Divjaški ples po Ljubljani bom budno spremljal. Skoraj vsi, ki bodo tam, so nepismeni, ki sploh ne razumejo za kaj gre. Vesel bi pa bil, če bi odnesli Jankovića in ga odložili v Saraorcih.
> > >
> > > Hm, težka bo, ljudje ki BODO tam, so nepismeni praviš, ne razumejo za kaj gre, a vendarle upaš, da ga bodo odnesli.
> > > Nekako meni ne gre skupaj po logiki ali pa so to samo slučajno slabo povezane misli.
> >
> > Nepismeni ne vejo, zakaj bodo tam. Če pa bo padla pametna komanda proti Jankoviću, bo bežal. Zame je to glavni smisel demonstracij. Ta primitivnež mora iz Slovenije!
>
> Sedaj te razumem.
> Vsi pametni ljudje si naj prizadevajo, da bodo odstranili od korit takšne kot je Jankovič in upam, da tudi tokrat pravna države ne pri njem , ne pri drugih kalibrih njegovega kova, ne odpove.
> No, pa je le šlo samo za malomarno povezane misli :) , a me sedaj dajo misliti druge ocene o stanju duha .

O stanju duha raje razmišljaj v množici na Kongresnem trgu. Te bo bolj prijelo. Pa še zafiksal se boš lahko.
Ne vem zakaj si ob nedolžni prvi in drugi repliki, ki je bila samo dobronamerna, postal tako negativno nastrojen proti mojemu zapisu (ali celo meni)?
Prvič, sploh nisem iz tistih krajev, da bi bil tam prisoten, ne sodim v kategorijo ljudi, ki se z njimi dalo politično manipulirati, najmanj kar pa je, ni ga bilo politika in ga ne bo, s katerim bi se jaz toliko poistovetil, da bi drugim pridigal njegove poglede. Ocenjujem vsako potezo posebej ne glede od kod prileti po svoji presoji. Sicer pa, tako lahko zpiše sleherni, tudi, ki to uporabi samo za blef!
Seveda, ko se na stvari pa gleda tako kot je slutiti pri tebi iz marsikaterega komentarja, je že strinjanje v nekaterih pogledih dovolj velik razlog, da ga verjetno ti kar lepo popredalčkaš? Tebi menda ne gre v glavo, kako je možno, da se človek vnaprej ne more strinjati z oceno, da so pač vsi, ki se znajdejo tam nevedi, nepismeni in ne vem, kaj vse. Kako v množici par tisočih- sami butli? Še prej pa je na tvojem seznamu izgleda, ko morebiti človek izda svojo poklicno pot pa še morda kaj, kar pri tebi ni ravno na vrhu seznama tebi dragih "lastnosti".
Morda enkrat poizkusiš takšnega človeka doumeti kot posameznika, ki ima morebiti kakšne čisto svoje objektivne razloge, da je sam svoj in ni nujno tam, kjer Slovenci tako radi ugotavljamo- levi ali desni, za ali proti, drugega ni?
Sicer pa je tako, vse svoje žvljenje sem bil takšen, za to tudi plačal svojo ceno in prav sedaj mi niti na pamet ne pade, da bi to šel spreminjati.
Vseeno lep dan želim kolega Denac !