Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vojna za predsednikovo senco

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

ivon sporočil: 1.349
No, še en droben, zelo podredni razlog za mojo mnenjsko in volilno abstinenco: v tej nepotrebni in na smrt dolgočasni predsedniški tekmi tokrat prav noben kandidat ni prinašal res prav nobene »dodane vrednosti«. Kot se je slikovito izrazila oseba, ki je ne bom imenoval: »Eden izmed kandidatov simbolizira klerofašizem, drugi komunizem, tretji pa bebavost. Toda če bi se med njimi bila prisiljena odločati, bi se za 'bebavega' kandidata.«

No, na kolega Damijana pisanje (ki tudi rad politizira), skoraj moram nekaj dodati.
Ko sem prišla do klerofašizma, sem takoj pomislila na prodajalko vijolic Spomenko, ki še sanja o klerofašizmu. Ni čudno, da se nekatere priletne gospe bojijo bele garde, zato bodo, če bo referendum, glasovale proti "slabi banki"....
Toda ne, Spomenka vsekakor ne bo volila bebavega kandidata, saj je še včeraj zagovarjala komunista(POPTv), čeprav jih je na prehodu v 90-a leta sovražila. Ali pa si je premislila, seveda, če ne bo abstinirala. Saj je vendar njegova teta, je priznala!