Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61706 sporočil: 6.178
...in bat so se komunistični gospodi začeli bat...
...logika je situacijo obrnila...
...prej so Narod v strahu držali, strah Narod premagu...izdajalcem Naroda, Narod strah v rit nabill...

...logika...kar so si ti v vojni in po vojni privoščili...je logična posledica danes, dan, ko drgačne Resnice bijejo na dan...

...hudo treba bit fuknjen, da se misli, da brez kazni, se gre skozi tako zlagano življenje...niti udba rešiti bebca več ne more, za plačilo, ko je on njo rešu...

...koliko je ta sz tovariši in gospodi gorja Narodu in posameznim Ljudem naredu...naj se vpraša-preden pred Boga stopi...sz lastnim življenjem, da je živel, v prepričanju, kako cveti-zmagovalec...

...Narava je pravičen sodnik...bolj Vesolje...sej iz tega, kar pod Naravo razumemo zapuščamo...in nimamo več kam kot v Vesolje...magari kot prah si in v prah se povrneš...neglede kaj si si zmislu, biti vmes...

...na Planetu Zemlja je človek med najbolj zabitimi organizmi...tako kot se bebasto lahko vede človek...se nobena žival ne rastlina ne zmore...
...to ga je Bog zajebal-Človeka, ko ga kao inteligentnega misliti naredu...ko mu dal vse-zavest-zavedanje...da si sam vse nardi, kar za Življenje potrebuje...
...no eni rabijo tudi v bande, magari morilske, verjet...n važno, samo da je občuteg ...glavnega osla...ko bi vsaj mule bli, da se ne morjo razmnoževat...

...uglavnem, sej Človek, se niti Vesoljcem ne bi predal-se boril-vseeno je Planet Zemlja-od Človeka...

...hehehe-Študent...prideta Pahor in Türk in vidita nage babe in parole na zidu viset...nista bila preveč zadovoljna, kar sta videla...se vidi po sliki, ki na strani www.radiostudent si. visi...
...in še en Nov Dan, lep sončen je pred menoj..., čist nič mi ne bi bilo hudo, če bi bil moj zadnji...niti žura ne bi naredu, če bi vedu, ... za čem naj mi v tem posranem Svetu bo hudo...za samim seboj-pa ja...
...Življenje kot test - kazen-nagrada sigurno ne...Življenje kot text, slika,...Življenje kot minljivost...
...manj Pameti-več veselja in sreče...Pamet lahko vse, celo Življenje, lahko hudo zajebe...
...danes čujem bo na mojmu radiu veselo...plitek ali banale...danes smo naviti...ta Polna Luna nam bo jebala mater...še 4 dni in 1 uro...treba vzdržat.