Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Sramota

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-220443 sporočil: 745
[Glavni forum] Tema: Sramota
[#1890697] 23.11.12 11:23 · odgovor na: anon-247964 (#1890413)
Odgovori   +    4
[kugy]
"V Mariboru se je zgodilo ljudstvo!" Ali res? Ali je tistih 500 do 700 ljudi, ki nori po mestu ljudstvo? Kanglerja njegovi someščani, seveda preko elektorjev, prav takrat izvolijo za državnega svetnika. Noro! Shizofreno! Jaz sem skoraj prepričan, da če bi bile jutri volitve, bi "kavboj" Kangler ponovno slavil. Ko se bo zgodila ulica, se bo zgodila proti nosilcem kapitala, ki so si ga enostavno vzeli, proti realnim nosilcem oblasti, ne pa proti osamljenemu lokalnemu šerifu. To "ljudsko vstajo" vodijo zelo prepoznavni ljudje (LDS, Zares), ki so razočarani ker jim je bil župan zaradi krize in svojega pogubnega vodenja občine, primoran zapreti pipice. Ti posamezniki so izrabili nezadovoljstvo primitivne množice, ki so jo radarji udarili po žepu. To namreč razumejo. Dokler so jih kradli na bolj prefinjen način so to mirno sprejemali. Torej, daleč smo še od ljudske vstaje!
Motiš se! Jaz sem do sedaj vedno bil za desne (ampak te smrdljive kangle nisem volil nikoli!), ampak pri tem zdaj me ne vodi nihče... ne delaj škode desnici s takimi "informacijami"! Saj si je delajo dovolj že sami (SDS izvoli lopova v DS, zdaj pa baje nekaj kokodajsajo o izstopu iz koalicije... podgane, prepozno ste začele bežati s potapljajoče se ladje - dajte zdaj vsaj častno potonite z njo... ;-))