Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bruh!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

ivon sporočil: 1.349
[Glavni forum] Tema: Bruh!
[#1890154] 23.11.12 00:36
Odgovori   +    35
Zadnja sprememba: ivon 23.11.2012 00:39
"In tudi v politiki je videz vzvišene modrosti največkrat le grimasa za skrivanje tistega, česar pravzaprav ni."

In marsičesa ni, čeprav je v naučenosti napredoval, saj ima vendar "vrhunske trenerje", dosedanji predsednik.

"Meni se zato zdaj predvsem smili dosedanji predsednik, ker mu je njegov pokrovitelj neprostovoljno odvzel opravilno sposobnost in iniciativo za lastne poteze ter ..."

Včasih so bile modre očke in moje tete so rekle "moj Kučanček", ko sem ga pokritizirala. In Jana (Bernardka) in Nedeljski(Šetinc, Tof ...) in Spomenka in ... so vedno poskrbeli, da je bil "najboljši"!
In nihče ni opazil, da je bil že takrat VELIKI POKROVITELJ (BRAT?).
In sam ni opazil, tudi zaradi množice občudovalcev, da pride čas, ko nič več ne bo tako kot je bilo. Tisti njegov učenec, ki se mu je prvič uprl, ko so v parlamentu počastili spomin na umrlega Jožeta Pučnika, mu je sedaj prekrižal račune!
Čas je, da se častno umakne, sicer ga bomo odnesli na smetišče zgodovine!
In prav nič se mi ne smili dosedanji predsednik, ki je z besedami in dejanji pokazal, da je pač drugorazredni. In torej ne more biti zmagovalec!!!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1890154

Strani: 1

anon-200699 sporočil: 2.054
[Glavni forum] Tema: Bruh!
[#1890374] 23.11.12 08:51 · odgovor na: ivon (#1890154)
Odgovori   +    13
Če se spominjate tistega stavka...danes so dovoljene sanje, jutri bo nov dan... res so bile preroške, toda malo drugače kot smo jih takrat slišali. Pomenilo je, danes lahko malo sanjate, juti bo vse po starem in zopet vas bomo nategovali tako kot doslej.

Strani: 1