Zasebnost
47 min
Direktorske limuzine postajajo eksotika
48 min
O konkurenčnosti in razvoju slovenskih živilcev
48 min
Prestižna poslovna priložnost v strogem središču Ljubljane, v poslovni stavbi SKB (OTP) (Oglas)
1 ura
Z digitalnimi dvojčki do boljšega upravljanja infrastrukture pametnih mest
1 ura
Velikokolesni skuter za skok iz cone avtomobilskega udobja
5 ur
German Business Outlook Improves as Economic Momentum Builds
5 ur
Najboljše junijske dražbe: stanovanja, zemljišča, pisarne, apartma v Šibeniku ...
11 ur
Energetski prehod: NGEN iz Žirovnice bo v Nemčiji gradil hranilnike energije za energetskega giganta Uniper
11 ur
Slovenija je v Alžiriji odprla veleposlaništvo, Sonatrach bo Geoplinu dobavljal več plina
12 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Kaj se skriva v milijardah, ki bodo šle za obnovo po poplavah 1
16 ur
Reforma JPP: julija vklapljamo nov sistem upravljanja potniškega prometa. Bo kaj bolje in kako bo ob navalih upokojencev?
16 ur
Eksperimenti z zdravstvom 5
16 ur
Davčne spremembe: popravki za peščico kadrov, višji vstopni prag v sistem DDV ... 1
17 ur
Moj obraz se bo postaral zelo počasi, napoveduje algoritem
17 ur
Reuters: Savdska Arabija namerava prodati delež v Aramcu
18 ur
Spiegel: 80 odstotkov Nemcev bi delalo štiri dni na teden, a ekonomisti opozarjajo, da to ni vzdržno 4
18 ur
Potrjeno: dividenda Save Re je 1,75 evra na delnico
19 ur
Vlada predlaga nakazilo 25,5 milijona evrov republiškemu stanovanjskemu skladu
19 ur
Ljubljanske mlekarne: Osredotočeni bodo na projekte, ki prinašajo visoko dodano vrednost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Sanader po slabem letu dni ponovno v Remetincu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bozo666 sporočil: 3.026
[Glavni forum] Tema: Sodišče: Sanader je kriv
[#1885758] 20.11.12 12:17
Odgovori   +    8
Hrvati že prevajajo trilogijo v Imenu države........zakaj le......očitno je namen priti vojnim dobičkarjem do dna.

Slovenski novinarji so me razočarali, saj so tem trem knjigam polnih dokumentov in dejstev, namenili premalo pozornosti.

Hrvati zdaj poročajo v živo izpred pripora Remetinec. Kdaj bomo mi iz Povšetove ali KPD Doba spremljali prenos in bo cela SLO na RTV gledala in poslušala to, kar zdaj že nekaj ur poslušajo hrvati.

Mogoče bodo Sanaderja poslali v zapor Turopolje, kjer bo delal na žagi ali pa bo skrbel za svinje.

Ker to ni tako daleč od ZG, je kar možno, da bo v tem zaporu preživel 9 let. Joj koliko svinj bo treba nahraniti v teh devetih letih.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1885758

Strani: 1

philips sporočil: 6.715
[Glavni forum] Tema: Sodišče: Sanader je kriv
[#1885766] 20.11.12 12:21 · odgovor na: bozo666 (#1885758)
Odgovori   +    4
[bozo666]
Hrvati že prevajajo trilogijo v Imenu države........zakaj le......očitno je namen priti vojnim dobičkarjem do dna.

Slovenski novinarji so me razočarali, saj so tem trem knjigam polnih dokumentov in dejstev, namenili premalo pozornosti.
Naši novinarji nimajo niti jajc objaviti, da je nekdo priznal umor po naročilu Janeza Janše. Čakam da policija po uradni dolžnosti začne postopek.... Ah ja.
anon-238577 sporočil: 14.015
[Glavni forum] Tema: Sodišče: Sanader je kriv
[#1885839] 20.11.12 13:15 · odgovor na: bozo666 (#1885758)
Odgovori   +    5
[bozo666]
Hrvati zdaj poročajo v živo izpred pripora Remetinec. Kdaj bomo mi iz Povšetove ali KPD Doba spremljali prenos in bo cela SLO na RTV gledala in poslušala to, kar zdaj že nekaj ur poslušajo hrvati.

Mogoče bodo Sanaderja poslali v zapor Turopolje, kjer bo delal na žagi ali pa bo skrbel za svinje.

Ker to ni tako daleč od ZG, je kar možno, da bo v tem zaporu preživel 9 let. Joj koliko svinj bo treba nahraniti v teh devetih letih.
Tristo kosmatih, počasi bo tisti biznis s krokodili v Kolpi postal zgrešena investicija;

mi smo propadli in k nam itak nihče ne bo silil čez zeleno mejo, naši lopovi pa tudi niso tako neumni, da bi bežali na Hrvaško!?

Strani: 1