Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek O izgubljenih generacijah

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.962
[Glavni forum] Tema: O izgubljenih generacijah
[#1881536] 16.11.12 14:07 · odgovor na: anon-297611 (#1880936)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 16.11.2012 14:11
[e-enfrice]
Udejanjanje tradicij NOB in delavskega gibanja je ena sama traparija. Dolg Slovenije ni nič v primerjavi s tem, kar zaradi nastale disfunkcionalnosti generacij ni nastalo pa bi lahko. Samo v zadnjih 20. letih je Slovenija zaradi teh kučanovskih traparij izgubila vsaj 100 milijard evrov.

Enfrice.
... alzo, če jaz zdaj tole tukaj zgoraj in tole tukaj forum.finance.si/?m=...980&single prav razumem, za tvoj "all in" z ITBG pri 140 evrov za delnico ni krivo udejanjanje tradicij NOB in delavskega gibanja, niti to ni posledica nastale disfunkcionalnosti tvoje generacije, ampak so za to krive kučanovske traparije ...

P.S.: kaj si ti zdaj nekaj cajta manjkal na totem forumu, ker si zaradi posledic svoje pušione z Istrabenzom bil na zdravljenju ? ... khmm, samo vprašam, ker moram priznat, da bi mene tudi pošteno streslo, če bi stavil vse na 140 ob pričakovanju 450, potem pa bi pristal na 0,371 po tečaju ITBG www.ljse.si/cgi-bin/...BG&doc=818 na 15.11.2012 ... aja, če pa ti nimaš nobene veze s totim majstrom iz posta, ki sem ga zgoraj prilimal, pa se ti za nepotrebno vznemirjanje seveda iskreno opravičujem ...