Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Novi layout finance.si

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Servis] Tema: Novi layout finance.si
[#1879602] 14.11.12 21:52 · odgovor na: crt (#1879597)
Odgovori   +    0
[crt]
ki bodo tako dobljene odzive pregledovali, je potem, kaj bo ratalo iz njih. med njimi hvalabogu mene ni.
A da bi te spet zaposlili v "kadrovski komisiji" financ, pa ne bi slo? :)

(se forumska muzicka - mogoce ze kdaj dana, pa potem odbita, ampak ker je zdaj ocitno dizajn dolgorocen - moznost odgovora na sporocilo v drug forum, ce se debata preseli v off-topic vode. you know, tako kot je to imel F1).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1879602

Strani: 1

crt sporočil: 27.235
[Servis] Tema: Novi layout finance.si
[#1879604] 14.11.12 21:55 · odgovor na: bc123a (#1879602)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: crt 14.11.2012 21:56
[bc123a]
A da bi te spet zaposlili v "kadrovski komisiji" financ, pa ne bi slo? :)
paaa, jaz sem naceloma na voljo za inkvizicijo, kot smo temu rekli, je pa veliko vprasanje, kolko bi potem skoz prislo. ze za pahorja so eni rekli, da bi bila cista bruka, ce se ga najprej napove, potem pa zarad mene ne more zacet :P
(se forumska muzicka - mogoce ze kdaj dana, pa potem odbita, ampak ker je zdaj ocitno dizajn dolgorocen - moznost odgovora na sporocilo v drug forum, ce se debata preseli v off-topic vode. you know, tako kot je to imel F1).
trenutno so dalec bolj pomembne stvari v cakalnici kot fine-tuning foruma. in po moje bo se dolgo tako, preden se poleze ves prah od tranzicije amo-tamo in dokler se not prinese dolgo obdobje mirovanja razvoja v cakanju na to zdaj hvalabogu zakljuceno zalostno epizodo.

kar prepricas gustla, da naj se naredi, to bom jaz naredil. good luck :)

Strani: 1