Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janković: Treba se bo opredeliti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
[Glavni forum] Tema: Janković: Treba se bo opredeliti
[#1877030] 12.11.12 21:05 · odgovor na: anon-207617 (#1877025)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [bobek13]
>
> ...čuj ti, nea ga seri... na Ptuji je pingvinski hirurg pokasiral 13%, 22% in 13%... HIRURG... MS 15% in 22%... za primerjavo Moste-polje 57%, Šiška 50%...
>
> :))))
>
> lpA

Saj to je moj point... po celi sloveniji je kasiral od 13 do 25 odstotkov, brez mehkih č-jev. TO JE PREVEČ!!!

Zoki ni problematičen zaradi narodnosti. Zoki je problematičen zato, ker je goljufivi mutibarič, ki mu nobena balkanska metoda ni tuja, in je dobil toliko glasov - tako od čefurjev, kot od slovencev.

Če bi Zoranu Jankoviču bilo ime Bine Bavčar, ali pa bi imel kako drugo lepo slovensko ime, in bi namesto iz Saraocev na tržnico z zelenjavo prišel iz Vrhnike, potem pa bi se čisto vse nadaljevalo popolnoma enako, bi dobil še večjo podporo. Morda malo manjšo med čefurji, zato pa bistveno večjo med slovenci, ker bi pobral še jelenčičeve veleumneže.

In to je problem, ne pa to, da so ga volili čefurji.
...čuj, jaz nisem pravtako nikjer govoril o ićih... jaz sem samo izpostavil, da s(m)o nas prekmurci, haložani in ostali prebivalci vukoje*in rešili, pred absolutno zmago solatarja... verjami mi, da poznam vglavnem "izobražence", doktorante, zdravnike, ki so in bodo še naprej volili solatarja... in ti "napredni" levičarji so vglavnem v LJ + okolici saj si te izobražene budale niso zmožne kupit stanovanja v LJ (le kdo je temu kriv??!!??)...

...pod črto, sem samo htel rečt, da ne žalit rešitelje slovenije, pa čeprav so iz vukoje*in... :)))))

lpA

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1877030

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: Janković: Treba se bo opredeliti
[#1877042] 12.11.12 21:19 · odgovor na: bobek13 (#1877030)
Odgovori   +    4
Bobek.

jaz nikakor ne žalim tistih, ki NISO volili zokija. In takih je recimo 85% ptujčanov.

Ampak tistih 15% ptujčanov, ki so volili zokija, pa si zasluži ves gnev in grajo! Nič niso izvzeti iz graje, ker je večina ptujčanov bila pri pameti (in volila janšo, bravo, hehe)

Pri onih žabarskih intelektualcih ki so od zokijevih bonbonov odvisni kot narkomani, je jasno, zakaj so tako volili. Kot je pri državljanih, ki ohranjajo kulturno navezanost na ostale republike bivše jugoslavije, to za pričakovai, čeprav jim škodi.

Skratka, pojdi tam okoli ptujske mladine in jih malo za ušesa.

Strani: 1