Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 06.11.2012 14:09
... Kljub temu, da je najem novih prostorov nekoliko dražji, notranji minister Vinko Gorenak poudarja, da so prostori večji. ...


... evo, naj me kdo popravi, če se motim, ampak se mi zdi, da imam nekje v spominu, da so bili že oni prejšnji prostori bistveno preveliki oziroma je imel vsak zaposleni za sebe eno malo garsonjero, čeprav bi naj bili policaji v glavnem na terenu ...

P.S.: 22 deljeno s 16 je 1,375 ... khmm, ali drugače povedano, so novi prostori za dobro tretjino večji od že itak prevelikih ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1869879

Strani: 1

anon-238577 sporočil: 14.015
Zadnja sprememba: anon-238577 06.11.2012 14:38
[najobj]
... evo, naj me kdo popravi, če se motim, ampak se mi zdi, da imam nekje v spominu, da so bili že oni prejšnji prostori bistveno preveliki oziroma je imel vsak zaposleni za sebe eno malo garsonjero, čeprav bi naj bili policaji v glavnem na terenu ...

P.S.: 22 deljeno s 16 je 1,375 ... khmm, ali drugače povedano, so novi prostori za dobro tretjino večji od že itak prevelikih ...
čuj, pa kolko se jaz spomnim je to bajto dal zgradit Mate točno po meri ministarstva, zdaj pa imajo naenkrat zadosti samo dve nadstropji?

Strani: 1