Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Proti slabemu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.948
[Glavni forum] Tema: Proti slabemu
[#1869607] 06.11.12 11:29 · odgovor na: macon (#1869440)
Odgovori   +    2
[macon]
> [sivi pinot barique]
> > [dorki22]
> > > [sivi pinot barique]
> > > > [dorki22]
> > > > Kritika vlade seveda ni poziv k zamenjavi oblasti, kot Sivi podtika Simoni, ampak točno to, kar piše - kritika. Izražena želja, da naj vlada začne delati stvari, ki jih je obljubljala pred manj kot enim letom.
> > > >
> > > > Zato smo jo volili.
> > > >
> > > > Lp
> > >
> > > ti je sigurno nisi volu.ti so volu polapismene krokarje,ki kurblajo fotokopirce 15 minut pred koncem dopustnega rok in vadijo podpise staršev (1 razred os.šole),takoj ko so dobil po pejđerju befel tovarša Njega
> >
> > Glede na tvoje izraze suština, polapismeno in podobno ne dvomim, da ti je srbohrvaško izrazoslovje ostalo pri srcu, pa si zato takrat nekoč obkrožil Milana Kučana. To je seveda bila tvoja odločitev in pravica.
> >
> > Jaz pa nisem nikoli volil niti Milana Kučana, niti stranke Zorana Jankoviča.
> >
> > Lp
> no,jaz Kučana sem..opranoglavi gimnazijec,napumpan s tekovinami,STMjem in podobnimi neumnostmi...in se tega danes sramujem,da sem tej pokveki,ki je najprej zabila nož Kavčiču v hrbet potem pa se je taisti prišel- gnida kazat na odkritje njegovega kipa, dal svoj glas.
> in se tega sramujem in se bom sramoval do konca dni...to podmuklo,spletkarsko,zahrbtno tvorbo,primarni karcinom slovenske družbe.Prase,ki se zdejle razglaša za protestantskega čutečeža...Veper,ki je še vedno svetla in nedotakljiva ikona Simon,Simonc,MojcPašnikov,Molkic,...
>
> Zato pozdravljam ustanovitev magari Sralo TV,samo da ne bom poslušal vedno ene in iste lajne Simonc,Simon in ostalih udov zatirane družbe 571 Kurb in Mar-kešev...
Ojoj, kučana si volil. Posuj se s pepelom. :)

Mene je nategnil samo Jelinčič, ko je s SNS-jem dobil kakih 10% glasov in 10 poslancev, ki so sem mu skozi mandat osuli na 4.

Čeprav se utegne kmalu dokončno izkazati, da me je ves čas nategoval tudi Janša. Neposredne komunajzarske bande pa nisem in ne bom nikoli volil.
... uff, ko bi ti vedel, kaj vse je друже Сиви delal, ko je on bio još mlad i neiskusan ... khmm, in se je potem tudi stariji i iskusniji s tistim pomotoma pohvalil na totem forumu, ampak ima srečo, da nimajo glih vsi oko sokolovo ...

P.S.: na naši gimnaziji друже Сиви pri slovenščini ne bi preživel prvega letnika ...