Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jelinčič, politik za vse režime

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-9292 sporočil: 251
[Glavni forum] Tema: Re: Jelinčič, politik za vse režime
[#186427] 12.01.08 18:12 · odgovor na: anon-128787 (#186385)
Odgovori   +    0

bhorva25 je napisal(a):

Z mojim komentarjem si glave preveč ne razbijaj in ga ne ocenjuj z znanstvenega vidika. Spodnjo mejo pa nisem jaz določil, ampak je to določil trg. Poizkusi v praksi, lahko tudi z močnejšim spolom ter javi, če je že padla spodnja meja 50€. Pa uživaj seveda!
Ga ne ocenjujem z znanstvenega vidika, samo malo sem preseciral, kaj si povedal. Učili so me, čisto praktično, da iz izhodnega signala sklepam, kaj je v črni skatli. Če hočeš po kmečko - tako besedilo bi napisal zafrustriran primitivni šovinist. Saj ne boš zdaj ti znanstveno seciral moje izjave? Me veseli, da si zadovoljen z zapisanim in da si osebno naredil pregled ponudbe na trgu.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 186427

Strani: 1

anon-33029 sporočil: 110
[Glavni forum] Tema: Re: Jelinčič, politik za vse režime
[#186512] 13.01.08 09:59 · odgovor na: anon-9292 (#186427)
Odgovori   +    0
DREJC pa kaj se greš?
Komentiraj raje članek, ne pa nekoga ki je podal svoj komentar.
anon-143521 sporočil: 604
[Glavni forum] Tema: Re: Jelinčič, politik za vse režime
[#186578] 13.01.08 15:21 · odgovor na: anon-9292 (#186427)
Odgovori   +    0

DREJC je napisal(a):

Ga ne ocenjujem z znanstvenega vidika, samo malo sem preseciral, kaj si povedal. Učili so me, čisto praktično, da iz izhodnega signala sklepam, kaj je v črni skatli. Če hočeš po kmečko - tako besedilo bi napisal zafrustriran primitivni šovinist. Saj ne boš zdaj ti znanstveno seciral moje izjave? Me veseli, da si zadovoljen z zapisanim in da si osebno naredil pregled ponudbe na trgu.

Strinjam se v enem delu z bhorva25, ne razbijaj si glave z njegovim komentarjem. Namreč, razumeti človeka, ki ne razume niti samega sebe je nemogoče.

Kar pa se teme tiče, bi dejal, da se sicer strinjam, da je Jelinčič politik za vse režime.
Vendarle pa bo kmalu prišel čas, ko se bo izkazalo, da je Jelinčič v tem svojem početju presegel meje razumnega, normalnega, če hočete. Ni imel meja v svojem politiziranju in to ga bo stalo.
Podobno kot prej ali slej vse barabe drago stane njihovo barabinsko početje. Na kratek rok še gre, na dolgi rok je to skoraj kot matematika-NE GRE!

Njihove grehe pa žal ponavadi plačajo šele njihovi otroci.

Sicer pa počakajmo na parlamentarne volitve in bomo takrat videli ali so moje napovedi točne ali ne.

Strani: 1