Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vlada uradno sklestila višino RTV prispevka

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-242092 sporočil: 5.152
[1014JeLov]
Končno poteza v pravo smer. Tele zajedalske apetite je potrebno začeti kresati na vse strani. Zaslužijo si maksimalno 5 € mesečne naročnine.
"Zasluzijo" si natanko toliko, kolikor bom jaz, neprostovoljni placnik paradavka, presodil, da si. To je NULA. Ce jim kdo zeli placevati 5 €, pa naj jim. Drugic pa nam bodo narocili se Komunista in nam obesili obvezno narocnino.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1800815

Strani: 1

anon-28393 sporočil: 3.368
[oQI23IDCN0948R]
> [1014JeLov]
> Končno poteza v pravo smer. Tele zajedalske apetite je potrebno začeti kresati na vse strani. Zaslužijo si maksimalno 5 € mesečne naročnine.

"Zasluzijo" si natanko toliko, kolikor bom jaz, neprostovoljni placnik paradavka, presodil, da si. To je NULA. Ce jim kdo zeli placevati 5 €, pa naj jim. Drugic pa nam bodo narocili se Komunista in nam obesili obvezno narocnino.
Za začetek se strinjam, da pocrkajo. Potem ob resetu je smiselno predpisati nek (vsaj pol nižji) prispevek - vendarle ima nacionalna RTV neko pomembno funkcijo. Jaz si ne želim, da bi za slovenski jezik, določene kulturne zadeve (ne oranžno ultra sranje, ampak recimo prenos proslave ob dnevu reformacije...)... skrbeli TV pink ali POP TV.

Strani: 1