Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Žerjav o prodaji Mercatorja: Nisem navdušen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-47002 sporočil: 1.324
Radovan, če se ti zdi toliko vreden kupi kar sam. Ma, ste eni bolniki vsi skupaj.
Same neke floskule, da vaši volilci mislijo: "Glej ga pogumnega moža, ta je pa res pravi, bori se za nas kmete, da bomo še naprej prodajali zelenjavo najboljšemu sosedu"...
Me prav zanima kaj poreče Radovan tistega dne, ko Mercator teh istih ne bo mogel poplačati!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1789678

Strani: 1

anon-79735 sporočil: 16.531
[1202Inter]
Radovan, če se ti zdi toliko vreden kupi kar sam. Ma, ste eni bolniki vsi skupaj.
Same neke floskule, da vaši volilci mislijo: "Glej ga pogumnega moža, ta je pa res pravi, bori se za nas kmete, da bomo še naprej prodajali zelenjavo najboljšemu sosedu"...
Me prav zanima kaj poreče Radovan tistega dne, ko Mercator teh istih ne bo mogel poplačati!
Radovan se najbrž spašuje enako za petič-ne-ga strateškega partnerja iz inozemstva ;)
anon-288303 sporočil: 5.457
[1202Inter]
Radovan, če se ti zdi toliko vreden kupi kar sam. Ma, ste eni bolniki vsi skupaj.
Same neke floskule, da vaši volilci mislijo: "Glej ga pogumnega moža, ta je pa res pravi, bori se za nas kmete, da bomo še naprej prodajali zelenjavo najboljšemu sosedu"...
Me prav zanima kaj poreče Radovan tistega dne, ko Mercator teh istih ne bo mogel poplačati!
E vidiš
to so ti hibe demokracije
V koalicijo si pač zaradi potrebnih glasov prisiljen sprejeti tudi nesposobneže in "palamudžije"

No vsekakor je ta koalicija najmanj trikrat boljša od prejšnje, v kateri so imeli kar tri supernesposobneže:
Manekena,pasjo princesko in študenta, ki je diplomiral pri štiridesetih, če se seveda ne bo razkrilo, da je tudi njemu ratalo kupit ali prepisat diplomo

Strani: 1