Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša zanika nove dolgove

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
[Glavni forum] Tema: Novi dolgovi Janše in njegove žene
[#1785229] 10.08.12 14:12 · odgovor na: jezst (#1785213)
Odgovori   +    5
[jezst]
Morda pa ima še kaj gnara na računih v Celovcu, še iz starih "poslov", pa zdaj to črpa s pomočjo "posojil". Zavarovanje za posojilo pa je kar denar na računih.

Pravim morda, nič ne trdim, da je to res. V tem primeru mu seveda ostaja celotna plača... Frangež je namreč v knjigi napisal, da je šel denar od orožja v kufrih prav v celovški Sparkasse....
jaz sem pa slišal,da je bil dnar v sefih SKB banke,pol so ga skrili na Blejskem otoku,zato ga je Simoniti dal Vatikanu,da bo dnar na varnem..


PS:baje se nahaja pod tlakom cerkve,dol pa se pride skozi levo spovednico.Pejta pogledat s Frangežem in Karbo,če drži..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1785229

Strani: 1

jezst sporočil: 4.758
[Glavni forum] Tema: Novi dolgovi Janše in njegove žene
[#1785314] 10.08.12 14:50 · odgovor na: anon-101299 (#1785229)
Odgovori   +    2
[sivi pinot barique]
> [jezst]
> Morda pa ima še kaj gnara na računih v Celovcu, še iz starih "poslov", pa zdaj to črpa s pomočjo "posojil". Zavarovanje za posojilo pa je kar denar na računih.
>
> Pravim morda, nič ne trdim, da je to res. V tem primeru mu seveda ostaja celotna plača... Frangež je namreč v knjigi napisal, da je šel denar od orožja v kufrih prav v celovški Sparkasse....

jaz sem pa slišal,da je bil dnar v sefih SKB banke,pol so ga skrili na Blejskem otoku,zato ga je Simoniti dal Vatikanu,da bo dnar na varnem..


PS:baje se nahaja pod tlakom cerkve,dol pa se pride skozi levo spovednico.Pejta pogledat s Frangežem in Karbo,če drži..
Ne, sej Frangež ni moj kolega, samo knjigo sem pa prebral, ker me je zanimalo, kaj notri piše. In za vsako stvar, ki notri piše, obstaja verjetnost, da je laž kot tudi verjetnost, da je resnica. Jaz ne morem vedet. Zato sem napisal "morda", ker ne morem vedet, kaj je resnica. Zatorej je moje pisanje zgolj teorija. Teoretiziramo pa lahko. JJ je še zmeri politik, za politke vsah sort pa vemo iz kakega testa so. V nasprotnem namreč ne bi bili politiki, ne?

Strani: 1