Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša zanika nove dolgove

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-203277 sporočil: 2.441
[Glavni forum] Tema: Novi dolgovi Janše in njegove žene
[#1784815] 10.08.12 10:49 · odgovor na: anon-167697 (#1784779)
Odgovori   +    13
[kalimba]
> [Dudek]
> Na to, da je kredit dobil prej in bolj ugodno, kot bi ga v katerikoli domači banki nisi pomislil ?
>
> Če res nisi daj prosim stopi do kakšne banke in se pozanimaj, kakšne kredite lahko dobiš. Poročaj sem. Tole ni retorično, ker dejansko nisem na tekočem kako je s takšnimi posojili.
>
> Če bi ta kredit, pod enakimi pogoji dobil v slo banki bi spet imeli članek. O korupciji. Ker bi janez dobil kredit pod bolj ugodnimi pogoji kot navadni državljani, ane ? :)

Dudek, prosim ne nabijaj. Moj sodelavec je nedavno vzel kredit pri isti banki - za 3x manjši znesek in za enak pribitek (1.8%). Edina razlika je ta, da ni šel v Avstrijo, ampak ga je vzel v slovenski podružnici te banke. Mene bolj čudi dejstvo, da Janša ni dobil bolj ugodnega. Kar pa v tej zgodbi tako ali tako ni tako pomembno. Janševi kreditni posli namreč bolj služijo pranju umazanega denarja, kot pa za kaj drugega. Zato tudi izbira Avstrije. Enako počnejo tudi drugi slovenski tajkuni. Pa afriški diktatorji, pa preprodajalci drog, ...
Opa,ti imaš pa podatke,ki jih policija in tožilstvo nimata!Na dan z dokazi.Tožilstvo se namreč trudi JJ zapret za norožarsko afero že 20 let,za prejemanje podkupnine na neznanem kraju,ob neznani luni,na neznani parceli,neznan znesek neznane valute na neznan račun pri neznani banki za prejem provizije pri nakupu patrij 4 leta....No,dajmo!