Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša zanika nove dolgove

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
[Glavni forum] Tema: Novi dolgovi Janše in njegove žene
[#1784678] 10.08.12 09:49 · odgovor na: Endimion (#1784671)
Odgovori   +    7
[Endimion]
Morda res ni naša stvar. A tako kot se vsi naslajamo, ko beremo jebade od dimičke pa Veselinovića...

A se je za vprašat nekaj reči:

1. Kako lahko politik, ki ima rok trajanja, oz. zaposlitev garantirano le za nadaljna 4 leta, za naprej pa ne, ima kreditno boniteto (navljub zavarovanjem) tako da dobi tak kredo?
2. Zakaj Familija Bačovnik Janša ravna povsem v nasprotju s politiko ki jo pater familias želi (upravičeno ali neupravičeno) vsilit državi? Slovenski proračun namenja 560 mio letno za obresti, se pravi okoli 7% prihodkov. Janša pa po teh podatkih, v kolikor držijo, nameni 66% svojih prihodkov za poplačilo obveznosti.

Še vedno pa je to njegova osebna stvar. Zarad mene se lahko utopi v kreditih. niti me ne zanima kako in na kak način ga je dobil. ali pa kako obrestno mero za to plačuje.
Jorg Haider mu ga je odobril.Osebno

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1784678

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Novi dolgovi Janše in njegove žene
[#1784726] 10.08.12 10:12 · odgovor na: anon-101299 (#1784678)
Odgovori   +    11
[sivi pinot barique]
> [Endimion]
> Morda res ni naša stvar. A tako kot se vsi naslajamo, ko beremo jebade od dimičke pa Veselinovića...
>
> A se je za vprašat nekaj reči:
>
> 1. Kako lahko politik, ki ima rok trajanja, oz. zaposlitev garantirano le za nadaljna 4 leta, za naprej pa ne, ima kreditno boniteto (navljub zavarovanjem) tako da dobi tak kredo?
> 2. Zakaj Familija Bačovnik Janša ravna povsem v nasprotju s politiko ki jo pater familias želi (upravičeno ali neupravičeno) vsilit državi? Slovenski proračun namenja 560 mio letno za obresti, se pravi okoli 7% prihodkov. Janša pa po teh podatkih, v kolikor držijo, nameni 66% svojih prihodkov za poplačilo obveznosti.
>
> Še vedno pa je to njegova osebna stvar. Zarad mene se lahko utopi v kreditih. niti me ne zanima kako in na kak način ga je dobil. ali pa kako obrestno mero za to plačuje.
Jorg Haider mu ga je odobril.Osebno
... evo, druže Sivi, ko glih takšne in drugačne mrtvece omenjaš, sem se nekaj spomnil ... čuj, kaj ti mogoče veš, zakaj so Financarji na toti sliki od Janeza in Urške onemu Sanaderju samo njegov nos zraven pustili, vse ostalo pa so odrezali ? ... khmm, saj je od totega Sanaderja menda še kaj več ostalo kot pa samo njegov dolgi nos, a ne ? ...

Strani: 1