Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vrabec: Nismo zlorabljali monopolnega položaja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

jeanmark sporočil: 2.903
[zombac]
Nič več jim ne bo pomagala ekskluzivnost oglaševanja, ker zaradi prepovedi časovnega zamika izgubljajo gledalce po tekočem traku.
A maš kakšne konkretne podatke? Mislim, sam lahko potrdim, od ukinitve timeshifta, sta mi programa bistveno manj gledljiva. Ampak ali ni ta efekt omejen le na kakšen 1% populacije, v kateri sva se pač midva znašla. Nenazadnje, koliko % gledalcev to sploh ima in uporablja?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1783465

Strani: 1

0126Bacis sporočil: 3.030
[jeanmark]
> [zombac]
> Nič več jim ne bo pomagala ekskluzivnost oglaševanja, ker zaradi prepovedi časovnega zamika izgubljajo gledalce po tekočem traku.

A maš kakšne konkretne podatke? Mislim, sam lahko potrdim, od ukinitve timeshifta, sta mi programa bistveno manj gledljiva. Ampak ali ni ta efekt omejen le na kakšen 1% populacije, v kateri sva se pač midva znašla. Nenazadnje, koliko % gledalcev to sploh ima in uporablja?
Ne kapiram. Jaz imam snemalnik in nastavim snemanje npr. Ob 20:00 gledat pa začnem posnetek pol ure kasneje. Reklame seveda ročno preskočim.

So pa nekoč bili snemalniki, ki so samodejno preskakovali reklame. Finta: vsebina ima ikono postaje, reklame pa ne.

Ve kdo kaj več?
anon-200682 sporočil: 2.095
Pri nas je isto, praktično ne gledamo ne Kanal-A ne PopTV. Sploh ne gledamo več poročil. Ure niso primerne. Reklame na naših TV postajah so pa tako ali tako imbecilne. Če ne bi bilo HBO in njihove ponudbe, bi tako ali tako že odpovedali TV.

Strani: 1