Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Poletni kviz: Ali ste srečni?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-163619 sporočil: 1.991
[Glavni forum] Tema: Poletni kviz: Ali ste srečni?
[#1781819] 07.08.12 19:00 · odgovor na: anon-228486 (#1781810)
Odgovori   +    38
[franckas]
A je kdo prebral Beblerco v pismih bralcev, zakaj ni šla k ruski kapelici? Moj ded, pa moj oče, pa moj mož, pa jaz, pa, no za kazen ne bom prišla. Pa Pirjevec, kakšna štala, da ni smel govoriti. Pospravimo te psihopate tja kamor sodijo. Naj ostanejo doma za vse večne čase. Pa kdo jih bo poslušal in gledal. Vse Beblerce in vse Pirjevce, da bomo v miru zaživeli.
*********** Ti ne bi mogel dati bolj prav, kot si povedala.

Samo to še čakam, da bo na proslavi ob obletnici Primoža Trubarja govoril Pirjevec, ki bo izpostavil, da so partizani zaslužni, da smo Slovenci dobilo svojo besedo.

Glej in se čudi. Pri nas je vse mogoče. ☺ ☺ ☺

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1781819

Strani: 1

anon-242092 sporočil: 5.152
[Glavni forum] Tema: Poletni kviz: Ali ste srečni?
[#1781829] 07.08.12 19:15 · odgovor na: anon-163619 (#1781819)
Odgovori   +    12
[nbrane]
> [franckas]
> A je kdo prebral Beblerco v pismih bralcev, zakaj ni šla k ruski kapelici? Moj ded, pa moj oče, pa moj mož, pa jaz, pa, no za kazen ne bom prišla. Pa Pirjevec, kakšna štala, da ni smel govoriti. Pospravimo te psihopate tja kamor sodijo. Naj ostanejo doma za vse večne čase. Pa kdo jih bo poslušal in gledal. Vse Beblerce in vse Pirjevce, da bomo v miru zaživeli.

*********** Ti ne bi mogel dati bolj prav, kot si povedala.

Samo to še čakam, da bo na proslavi ob obletnici Primoža Trubarja govoril Pirjevec, ki bo izpostavil, da so partizani zaslužni, da smo Slovenci dobilo svojo besedo.

Glej in se čudi. Pri nas je vse mogoče. ☺ ☺ ☺
Jaz bi rekel, da so zasluzni, da smo dobili grabljice.

Strani: 1