Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-36971 sporočil: 8.543
[janov]
> [Moneta]
> www.gibanje-trs.si/w...ku-ZDA.pdf

ha, ha, ha, ta je pa dobra, največji varuh človekovih pravic v Sloveniji, kar jih je bilo, opozarja največjega varuha demokracije na svetu.

Ko sem mu (Hanžku namreč) takole tretjič "izrazil svojo zaskrbljenost zaradi kršitev ČP v denacionalizacijskih postopkih " in so ti še vedno uhajali iz pozornosti negovi ekselenci, sem takole po kmečko in kot piše v Svetem pismu, da jim brez prilik ni nič govoril, sem mu pač napisal tole priliko.

Zamislite si g. Hanžek ( varuh tudi mojih človekovih pravic ), da vam jaz ukradem avto in ga s pomočjo nasilja in strahu »naših«, ki smo ga »naši« vcepili, vozim in ga uporabljam nekaj let. Ko nad vami »naši« ne moremo več izvrševati terorja v tolikšni meri vam »naši« ponudimo, da vam bomo avto odškodovali ali drugače popravili krivice.

Sedaj pa »mojo zgodbo o uspehu« zapeljimo po vsem znanih tirnicah. Da bi vam vrnil avto bi od vas zahteval, da mi natančno z dokumenti dokažete kdaj, kje, od koga, za koliko, na kakšen način ste avto kupili, da mi dokažete koliko bencina ste imeli v rezervoarju, ko vam je bil avto »odvzet«. Zato kakšne ste imeli gume na avtomobilu, je potrebno dokazati z računom ali mnenjem sodno zapriseženega izvedenca, kdaj in kako je bil avtomobil servisiran (dokaz servisna knjiga in mnenje točno določenega »našega« izvedenca, ………… Medtem ko bi vi meni nosili dokumente in plačevali za mnenja »naših« izvedencev, bi se jaz vedno znova in znova izmišljal nove pogoje, spreminjal pravilnike, uslužbencem pošiljal nova in zavajajoča tolmačenja, medtem pa se brez problemov še naprej vozil z vašim avtomobilom.

Pa poglejmo kako bi moralo biti!

V prvi vrsti bi se Vam moral za storjeno dejanje kraje opravičiti in se z vami dogovoriti za dan vračila avtomobila. Med tem časom bi moral avto temeljito popraviti, zamenjati gume, doliti poln tank bencina in še ustreči kateri od vaših želja posebno, če bi se vi za čas moje nasilne uporabe odpovedali najemnini ali uporabnini (73. člen ZDen).

Na ta način bi bila poprava krivic že zdavnaj pod streho, samo motovileži se tudi že davno ne bi več vozili s tujimi avtomobili, temveč hodili peš.

Tako pa so vaši (ker kradel nisem jaz, temveč vaši v revoluciji) še v nadalje z zavajanjem za ta avtomobil priklopili še počitniško prikolico in sedaj v senci bukovega gozda še vedno kampirajo in se na počitnicah delajo kot, da se ni nič zgodilo.

Moj poziv čeprav je imel elemente popolne poenastavitve sploh ni pomenil, da bi zame "njegova prvorazredna ekselenca" dvignila svojo glas, rit, ali prst, da bi se "proti takemu vidiku politične atmosfere v Sloveniji", takrat v času sprejemanja "zadržanja vračanja" pokradenega premoženja v revoluciji kaj dogodilo, čeprav sem ga opozarjal na eklatantno kršenje človekovih pravic, ko po skoraj šestdesetih letih »izbrisanosti« lastninskih pravic, kot eno od temeljnih človekovih pravic kršenih v času ko sta bili prekrižani zločinski orodji tako, da se z njima ni dalo ne žeti in ne kovati, s strani cigansko orientiranih voditeljev in prisklednikov boljševistične revolucije.
*****
P: Malokateri nezakonski sin se lahko te travme (da ga je zpustil oče) reši brez posledic...