Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bruselj zaradi LB menda jezen na Janšo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-163619 sporočil: 1.991
[Glavni forum] Tema: Bruselj zaradi LB menda jezen na Janšo
[#1767473] 24.07.12 12:50 · odgovor na: čarli (#1767455)
Odgovori   +    1
[čarli]
> [nbrane]
> > [čarli]
> > > [nbrane]
> > > > [čarli]
> > > >
> > > > Jah čas žetve res prihaja in med to žetvijo se bo med drugim znašel tudi vaš bog jajo:)
> > >
> > > Čuj - me sam zanima: da tebi ni slučajno kakšen bog padel na glavo, si prav dolgočasen večni papagaj ? ☺ ☺ ☺
> >
> > Hmm, papagaji so vsi jajotovi verniki. Če si med njimi se pa vprašaj;)
>
> Če kdo papagajsko ponavlja jajo gor, jajo dol, si to ti.

Khm, jaz samo napišem kdo je jajotov vernik;) In kakor vidiš jih je dost, da se moram doskrat ponavljat:)

>Če si njegov vernik ne vem, vem pa, da za nekoga, ki se ima hudičevo inteligentnega, si prava beda: Kot tisti cigan - kaj pa otroci vedo, kaj je 500 kg.

Huh ja:) Ja lej. Saj jaz sem že napisal, da sem bil jajotov vernik zato vem v kakšni zablodi živijo sedanji jajotovi verniki. Kar se tiče inteligentnosti. Kje sem jaz napisal, da sem inteligenten? A sem se hvalil, da sem član mense (kar nisem) ali kakšne podobne organizacije?

>Mislim, da veš, zakaj se gre. Lep pozdrav, pa zresni se.

Lej, če rečeš bedaku, da je bedak jaz ne vidim nič tako hudega. Mogoče potem dopoveš, da ga označujem bedaka na podlagi bedastih dejanj ali izjav. In če se bo to zavedel bo mogoče začel drugače delat;)

LP tudi tebi in ja ne skrbi glede resnosti. Je pa res, da rajši ne bi se ukvarjal tle z jajotovimi verniki in bi pisali in brali večinoma o ekonomski-poslovnih temah in še o kakšnih drugih, ki niso politične oz so bolj strokovne;)
Čarli zavedanje ne pomeni samo to, da pamet soliš nekomu drugemu, ampak nasvete uporabiš predvsem pri sebi. Če si "jajotova" anti priča in želiš spreobrniti svet, je ta forum premalo. Najemi avtobus in potuj po Sloveniji, efekt bo večji.