Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bruselj zaradi LB menda jezen na Janšo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
[Glavni forum] Tema: Bruselj zaradi LB menda jezen na Janšo
[#1766747] 23.07.12 19:46 · odgovor na: najobj (#1766711)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [sivi pinot barique]
> > [čarli]
> > > [sivi pinot barique]
> > > > [čarli]
> > > > > [sivi pinot barique]
> > > > > > [ahafne]
> > > > > > Kako epsko se to sliši: Majer je ugotovil, da ne bo mogel kar tako uničiti notranjega sovražnika z rdečo zvezdo na čelu, oziroma bo on prej njega...pa smo našli zunanjega sovražnika in sedaj bo potrebno strniti vrste in polsušati generala..med vojno se vlade ne menjajo, po vojni pa ponavadi trdno prevzamejo obast.
> > > > > >
> > > > > > Ni Majer đabe študiral obramboslovje na FSPN...ma še kdo kej za povedat čez družboslovce? :)
> > > > >
> > > > >
> > > > > a rabjo tudi tvoji srbjanci pa šiptarji kašno slovensko miljardo...baje smo uničli jugo,pa sada da planitimo raćun.kuš,svojat petokolonaška
> > > >
> > > > A če se kaj reče čez vašega boga jajota si pa že po tanovem petokolonaš:) Ja jaotovi verniki ste res ena velka žalost. Tako kot verniki od opankarja in palčaka;)
> > > >
> > > > PS: Kdaj lahko pričakujemo čistko za tiste, ki si drznemo kritizirat vašega boga?:)

> > > Da,vsak tisti,ki trdi da so prebrisani upravičeni do odškodnin,je zame petkolonaš..
> >
> > Kje sem jaz napisal, da so prebisani upravičeni do odškodnin?! Daj najdi ta moj post. Bo šlo al bo vse tiho bilo spet?:) Drgače pa ja, EU sodišče je reklo, da treba dat denar. Če pa to sodišče odloči pa to nekaj že pomeni ane. No razen, če ti ni do pravne države:)
> >
> > >Ti si že eden...tebi in podobnim petokolonašem se za Slovenijo ,ko slučajno ne vodijo glih potomcki klavcev in soc.eksperimentatorjev in tatov sladko jeb.
> >
> > Ja res sem petokolonaš, ker si upam drzniti povedati, da je tvoj bog jajo navaden kriminalec če ne celo zločinec:)
> >
> > >Petokolonaša ne briga,ali te futra s plačo slovenski davkoplačevalec ali pa kdo drug..Magari republika Sanđak...za petokolonaša je svetinja juga te bratstvo i jedinstvo.Baškimi i vlaznimi po šiptarsko
> >
> > huh kakšne blesave obtožbe. Ampak saj to od jajotovega zvestega vernika ni nobeno presenečenje mar ne:)

> ti,Jajo,kot ti praviš,ni zame noben bog.Kvečjemu mona,ki se pusti,da si zapiti in zaliti,nikoli izvoljeni,nekdaj dialektični materialist pol kao protestant-vrtni palček model Milan 170X110x100 s svojo medijsko kamariljo briše obenj noge.
> Ga pa spuštujem,ker se očitno samo njemu v tej državi da to delat.To je vse.

... je rekel naš sivi pinot barique, potem ko je on pred leti doživel preobrazbo iz človeka v človeka in potem ko se je on meni tukaj forum.finance.si/?m=...177&single skrušeno spovedal, da je našega nekdanjega predsednika Milana Kučana volil kar dvakrat zapored in ga še enkrat ni mogel samo zato, ker toti "zapiti in zaliti,nikoli izvoljeni,nekdaj dialektični materialist pol kao protestant-vrtni palček model Milan 170X110x100" zaradi zakonskih omejitev tretjič pač ni mogel več kandidirat ...

P.S.: čuj, nisi še nič povedal, če si takrat, ko si bil še ti med totimi prebrisanimi v JNA, dogural kaj višje od starijeg vodnika prve klase ...
kaj si hotu rečt,kolega s totega konca? Res sem malega dvakrat volil,to sem pošteno povedal.In to danes obžalujem,pravzaprav se sramujem,da sem mulo dvakrat padel na plave oke..Zdej vem,da je on primarni rak naše družbe.

Drgač f totem konci? Menda da bo Bozgo kandidiral za župana naslednjič s sloganom "Kli(n)ton ma vas rad,čifša"