Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Pasant sporočil: 577
Se strinjam, tudi jaz tako ravnam. Ampak tu ne gre za center mesta, ampak za parkirišča okoli blokov v spalnih naseljih, kjer namereva lupiti stanovalce. Migranti tu niso velik problem.
Ko grejo stanovalci v službo se migranti sparkirajo in obratno. Ni težav. Migranti so le poceni argument/izgovor - gre za polnjenje proračuna.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1747651

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 05.07.2012 15:55
[Pasant]
Se strinjam, tudi jaz tako ravnam. Ampak tu ne gre za center mesta, ampak za parkirišča okoli blokov v spalnih naseljih, kjer namereva lupiti stanovalce. Migranti tu niso velik problem.
Ko grejo stanovalci v službo se migranti sparkirajo in obratno. Ni težav. Migranti so le poceni argument/izgovor - gre za polnjenje proračuna.
... čuj, kaj pri vas v Ljubljani še vedno čisto vsi od šestih do dveh delate, ha ? ...
bc123a sporočil: 48.253
[Pasant]
Se strinjam, tudi jaz tako ravnam. Ampak tu ne gre za center mesta, ampak za parkirišča okoli blokov v spalnih naseljih, kjer namereva lupiti stanovalce.
Ma daj. 100 EUR na leto pomeni mogoce 10.000-20.000 EUR na leto za srednje veliko spalno naselje. Ta denar je za MOL drobiz. Tisti, ki si pa ne more tega privosciti, pa si verjetno ne more privosciti niti menjave olja.

Strani: 1